kızlar artık mamaya başlamayı düşünen var mı

Ben oglumu sadece 6 hafta emzire bildim cünkü karin agrisi meme emmeyle birlikte basliyordu oglum aglamaktan yiyemiyor ama meme ucunuda agzindan birakmiyordu her ikimizde ter icinde kaliyorduk stresten cocukta yüz ve karin bölgesinde kirmiziliklar baslamisti kizlar kesmek zorunda kalinca cok üzülmüstüm sütümde epeyce coktu dr dan sütüm kesilsin diye tablet almistim icim o zamanlar cok acimisti ama bugün anladimki emzirmek icin emmek isteyen bir cocugunuz olmali emdirmek size ve cocugunuza darlik veriyorsa zorlamanin ne kadar dogru oldugu tartisilir tabiki güzel emen cocuklar haric

ha arkadaslar memeyi kestikten sonra milumil pre ile basladim oglum her 2-3 saat arasi yiyordu pre mamalari kati degildir yani anne sütüne benzer cocuk istedikce verilebilinir doymadigini hissetigim anda milumil1 gecis yaptik mama vereli karin agrilari ve gazi düzeldi simdi oglusum tam 3 aylik ve kilosuda yerinde agustosda 4. kontrolü var kilosunu o zaman bildiririm

zaten dut suyu falan veriyorum bu dediklerinle uğraşıyorum canım bizim gaz sorunumuz bitmiyor

canim benim eger emziriyorsan herhangi bir takviye gerekmez heleki 3 aylik bebise dut suyu karin agrisini haliyle gaz olayini tetikler kaldiki sen bebisin karin agrisi cok diyorsun onun sindirim sistemi meyve suyunu daha sindiremez aksie böyle yapmakla gazi cogalir benim bildigim 4.aydan sonra yavasca yani günde 1 defa meyve ezmesi yada suyu verilir ama canim benim sen yinede iyi bir doktora danis kolayliklar dilerim

Ben oglumu sadece 6 hafta emzire bildim cünkü karin agrisi meme emmeyle birlikte basliyordu oglum aglamaktan yiyemiyor ama meme ucunuda agzindan birakmiyordu her ikimizde ter icinde kaliyorduk stresten cocukta yüz ve karin bölgesinde kirmiziliklar baslamisti kizlar kesmek zorunda kalinca cok üzülmüstüm sütümde epeyce coktu dr dan sütüm kesilsin diye tablet almistim icim o zamanlar cok acimisti ama bugün anladimki emzirmek icin emmek isteyen bir cocugunuz olmali emdirmek size ve cocugunuza darlik veriyorsa zorlamanin ne kadar dogru oldugu tartisilir tabiki güzel emen cocuklar haric

aynen anlattıklarını yaişıyorum canım bu yüzden mamaya başlamayı düşünüyordum dün doktora gittik senağlamave oğlumun yarım kilo KAYBETTİĞİNİ ÖĞRENDİK EMERKEN ÇOK ACI ÇEKİYOR EMMEK İSTİYOR AÇ AMA MALESEF SANCIDAN GAZDAN EMEMİYOR TIPKI DEDİĞİN GİBİ TER İÇİNDE KALIYOR ŞEKİLDEN ŞEKİLE GİRİYORUZ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ AYAKTA EMZİRME PIŞPIŞLAYARAK EMZİRME NELER YAPMIYORUM Kİ TEK EMSİN DİYE MAMAYA BAŞLADIK ÖNCE EMZİREBİLDİĞİM KADAR EMZİRİYORUM SONRA MAMA VERİYORUM TAMAMEN KESMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM SÜTÜMÜ TAM UYANMADAN EMZİRİNCE GÜZEL EMİYOR HER ZAMAN DEĞİL TABİKİ NEYSE KİLO ALMASI LAZIM 4 AYA GİRDİ HALA 5 KİLO UMARIM MAMA İYİ GELİR DOKTORUMUZ APTAMİL 1 DEDİ ONU ALDIK DOYMAYAN BEBEKLER İÇİN GAYET DE MUTLU AMA SANCISI ÇOK 3 GÜNDÜR BİRDE İDRAR KÜLTÜRÜ VERDİK YARIN ÇIKACAK SONUÇ ALTINI HALA AZ ISLATIYOR İNŞALLAH SADECE İDRARYOLU ENFEKSİYONUDUR:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

X