Kızlar anormal test sonucum yardım edin

esmer06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
68
0
Kıslar adetime daha 4 gün var fakat ben bu sabah dayanamadım ve test yaptım kalkar kalmaz.
Test normal yanyana iki çizgi ı ı bu şekilde olanlardan dı
ama benim test sonucum ise ı __ ise böyle çıktı ve yatay olan çizgi çok silikti . şimdi bu test negatif mi pozitifmi yada bozukmu .aynı durumu yaşayan arkadaşlar varsa lütfen bi akıl verin kıslar ne yapmalıyım..

testimn kağıdında tarifi yazar ordan baksaydın
anladığım kadarıyla senin testi T testi olabilir eğer öyleyse pozitif
,drar testinin markasını google yaz doğru olanlarla karşılaştır
inşallah hamilesindir hadi bakalım :CüvCüv:

kızlar banada yardım edın benım bugun adet tarhımdı dun dedım test yapayım umutlanmıyım hamiş kalma sansım cok düşüktu bu ay eve 11gun evvel geldım yoktum yanı:) neyse tek çıktı çöpe attım cıkardım baktım sabah 2,ci silik gördummmm umutlanmalımıyım

cevap beklıyorum birde banada puan verın kızlar düşük kalmısım ben yaaaaaaaa:KK43:(((((((((

çok uzun süre sonra çıkan silikler pozitif olmaz derler ama yinede belli olmaz sen bi test daha alıp denesen olmazmı ? güzel haberler alırsınız inşallah

canlarım benim aldığım test T TESTİ DEĞİL KULLANMA KILAVUZUNUDA OKUDUM YANYANA İKİ ÇİZGİ ÇIKARSA POZİTİF OLUYOR AMA BENİM ANLAMADIĞIM BENİM SİLİK OLAN ÇİZGİ NEDEN FARKLI Bİ TARAFTA ÇIKTI VE ÇAPRAZ DURUYORDU YANİ NEGATİF TESTLERDE KALIN ÇİZGİNİN YANINDA VEYA KENARINDA FALAN SİLİK Bİ ÇİZGİ ÇIKTIMI HİÇ SİZLERDE .

BİRDE BENBİLİRİM ARKADAŞIM LÜTFEN FARKLI KONULARDA MESAJ YAZARKEN FORUMU İYİ TAKİP EDELİM.DOĞRU YERLERE YAZALIM SORULARIMIZI

hayır negatif testler yaptığım oldu ama yana doğru çizgi çıkmadı o zaman bozuk test başka bi markayla değiştir tekrarla hadi hayırlsıı

kızlar banada yardım edın benım bugun adet tarhımdı dun dedım test yapayım umutlanmıyım hamiş kalma sansım cok düşüktu bu ay eve 11gun evvel geldım yoktum yanı:) neyse tek çıktı çöpe attım cıkardım baktım sabah 2,ci silik gördummmm umutlanmalımıyım

canım bildiğim kadarıyla en fazla 10 dakika içide pozitife dönerse doğru daha çok zaman geçersede pozitife dönerse yanlış.ama sen yinede bir kan testi yaptır yada testi tekrarla canım Allah gönlüne göre versin

saolun kıslar benim o yamuk çıkan çizgim ilk 5 dk içinde çıktı
olmazda bende salı gününe kadar regl olmazsam tekrar deneyim ama yine hayal kırıklığı galiba

X