kizlar Alleringerslebens kesesi ultrasonda ne tarafta duruyooo

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
evet kizlar soyle bir soyletnti duydum bebis ultrasonda eger solda gorunuyosa kiz sagda gorunuyosa erkek olur diyorlar ne kadar dogruluk payi var bilemem ama benimki suan sol tarafta duruyor bakalim kizmi olacak sizinkiler nerde duruyoduyerimseniben

evet kizlar soyle bir soyletnti duydum bebis ultrasonda eger solda gorunuyosa kiz sagda gorunuyosa erkek olur diyorlar ne kadar dogruluk payi var bilemem ama benimki suan sol tarafta duruyor bakalim kizmi olacak sizinkiler nerde duruyoduyerimseniben

sevgili loracım aynı durumu bende duydum bakalım doğrumu çıkacak.
benimde kese sol tarafta

Son düzenleyen: Moderatör:
aa seninkine gore benimki ozaman sagda pardon ya ben yalnis yazmisim benimki seninkinin tam tersi karsi tarafinda cnm

sende koysana ultrason resmini çok merak ediyorum.
allah hayırlı evlatlar versin canım

(imageshack) yaz google canım karşına çıkıyor zaten göz at butonunu bas. ordan bilgisayarındaki bebeğin ultrason görüntüsünü seç. daha sonra (resize image?) yazan yerin yanında ok işareti var ordan ölçüsünü seç en büyük olanını host it tıkla. yeni sayfa açılana kadar bekle. açılan sayfada (Thumbnail for forums (1)) yazan yeri kopyala. msj yazdığın yere yapıştır.

canim olmuyor ya once fotograf makinesiyle cekmeyi deniyorum ama olmuyor gozukmuyor pcye koymak kolayda makineyle fotosunu cekmek zor oluyor

ee kızlar benim oğlumdaki ultrasyon kağıdına baktım sağda şimdiki ultrasyon kağıdına baktım oda sağda bu erkekmi olacağına işaret bence saçma kızlar ultrasyonla bakarken ultrasyonu karnında yamuk tuttuğuda oluyo yer değişiyo o zaman aynı yerde çıkmazki bence kafanızı böle şeylere yormayın ya gerçi vakit geçiriyoz

yaa ben şunu anlamadım ultrason kağıdına göre bebiş sağda ama karnıma göre solda olmuyomu yani kağıtta sağda oluncamı erkek oluyo:uhm:

bunun aksi örnek çok var arkadaşlar.. sadece söylenti ben söyliyim şakkıdı

bende ilk defa duydum benim kide sag da duruyo ama resimde aslinda karninda tam tersi degilmi

valla doktor bana sol tarafta kesen var dedi.
böyle duyumları duyunca bende acabamı demekten geçemedim

valla doktor bana sol tarafta kesen var dedi.
böyle duyumları duyunca bende acabamı demekten geçemedim

sen resmi ters koymussun heralde yukarisi asagida olacak benimkide ayni seninkisi gibi duruyo ama öyle durunca erkekmis kizmis hic duymadim

resmim düz tatlım o karındanbakılan ultrason değil vajinal ultrason. yazıları böyleyken düz duruyor o yüzden öyle dedim. önemli olan kız erkek değil önemli olan sağlıklı ve hayırlı evlatlar.
bende inanmıyorum öyle şeyleri ama insan acabamı demekten kendini alamıyor.

vajinal ultrasyon oldugunu bende anladim zaten bu haftalarda karnindan olmaz bana da doktor verdi o dar olan yer asagiya geliyor benimkinde

ya bebişin sağda yada solda olduğnu hissetmiyor musunuz ben hamileliğmin başından beri solda sancı hissettim doktor sağda yada solda demedi ama ben solda olduğnu anladım hatta doğumdan sonrada hafif sol kasığımda ağrım oldu kızım oldu kağıda göre bakmayın siz nerde hissedersenız ordadır

selam kızlar benim bebişlerde (ikizler) sağdalar doktor öyle söylemişti.. çin takvimine göre erkek çıkıyor bir arkadaşımda yeni doğum yaptı oğlu oldu hamile kaldığımda ilk sorduğu bebek ne tarfata idi sağda dedim benim oğlanda sağdaydı sağ olunca erkek oluyormuş yinede hayırlısı olsun dedi.. bakalım kısmet sağlıklı olsunlarda..

benim agrim hep sol tarafda ama resimde sagda görünüyo bence hissetmek icin erken degilmi agrilara bakarsan sol tarafim hep agriyo yinede bilemiyorum artik pazartesi sorarim doktora:CADIARZU

benm bebeğimde sağdaydı ve erkek cinsiyeti halk arasında söyleniyo böyle belkide doğrudur.

benim kese sağdaydı ama bi kızım olacak inşallah bu tez bana uymadı kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…