kızlar akıl verin

niva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
317
2
oğlum birkaç gündür hafif öksürüyor sanki boğazındanmış gibi veya genzine tükrüğünü kaçırmiş gibi gün içinde 6-7 kez oluyor bu ..hastamı aceba

güzelim hastalıktan şüpeleniosan hemen doktara götür..bişey varsa ilerlemeden müdahale eder antibiyotik kullanmadan atlatırsın...hem içinde rahat olur...

canım bazende kendileri oyun zannederek yapıyor..kandırmasın bebişin seni:)

ellerini ağzına çok götürüyor nerdeyse tüm el ağızda bazen kusacak kadar sokuyor allahıma emanet tüm beneklerimiz bazen tüketiyorlar insanın ömrünü teleştan

canım seni korkutmak istemem ama bence hemen bi doktora götür çünkü benim kızım geçtiğimiz kurban bayramı arifesinde aynı senin bebeşin gibi öksürmeye başladı bir gün daha bekleyeyim dedim belki gıçık olmuştur boğazı diye aman daha sonra hepten ağırlaştı bronşit oldu 10 gün boyunca 2 bacağından iğne oldu şimdi Allaha şükür iyi inşallah bi şeyi yoktur geçmiş olsun .

canım öncelikle geçmiş olsun benim kızım da geçen hafta dedğin gibiydi banyodan sonra üşütmüşüm biraz sabahları emerken genzinden hırıltı geliyodu gün içinde de az da olsa hırıltılı öksrüyodu ateş halsizlik falan da yoktu 1 gün falan bekledik doktora götürüdk dr genzinde akıntı var hafif üşütmüş dedi soğuk algınlığı için ilaç kullandık faydası olmadı mecburen antibiyotik kullandık ama 2 günde geçti çok şükür sen de bebişin kakasına bak yeşilse sünüyosa balgam var demektir balgam varsa bekleme bronşite çevireblir

canım öncelikle geçmiş olsun benim kızım da geçen hafta dedğin gibiydi banyodan sonra üşütmüşüm biraz sabahları emerken genzinden hırıltı geliyodu gün içinde de az da olsa hırıltılı öksrüyodu ateş halsizlik falan da yoktu 1 gün falan bekledik doktora götürüdk dr genzinde akıntı var hafif üşütmüş dedi soğuk algınlığı için ilaç kullandık faydası olmadı mecburen antibiyotik kullandık ama 2 günde geçti çok şükür sen de bebişin kakasına bak yeşilse sünüyosa balgam var demektir balgam varsa bekleme bronşite çevireblir

bugün doktora götürdük hafif gribal enfeksiyonu var dedi şurup ve minoset verdi ciğerlerinde birşey yok dedi kaka da hafif yeşillik var ama doktor birşey sormadı bu konuda sadece diş yerleri belirginleşmiş huzursuzluğu ondan olabilir dedi daha önce idrar yolu enfksynu vardı yine tahlil istedi inşallah birşey çıkmaz
:1no2::1no2:

X