Kızlar akıl verin erkek pişman olur mu

sweetflower77

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2019
74
17
Önce kıza ümit vermiş sonra derslerim daha öncelikli aklımda hiç kimse yok diye reddetmiş erkek pişman olur mu
kendisini geçen seneden beri seviyorum. çok yakındık sonra işler az ciddiye binmeye başlayınca bana bunu yaptı beni reddetti. ben asla karşısında ağlamadım güçlü durdum olgunlukla karşıladım tamam arkadaş kalalım dedim. bi ton dengesizliğini çektim ben de en sonunda her yerden sildim. şu an aylardır yüzüne bile bakmıyorum. ben tavır alınca başlarda gelip konuşmaya çalışıyodu yüz vermedim sonra yanıma gelmeyi bıraktı, uzaktan dik dik bakmalara gülümsemelere başladı yine yüz vermedim onu da bıraktı zaten bakmıyorum. sadece derslerde söz alıp bişey anlatacaksa bakıp dinliyorum o kadar. kendisi okul arkadaşım hala seviyorum ama napacağım bilmiyorum

çok teşekkür ederim yorumun için

gel de bunu kendine anlat :KK70:
Lise mi üniversite mi? Önce derslerine odaklan sen de. Arkadaş çevresi edin. Onlarla ilgilen, gez, toz. Onu unuttuğunu göreceksin. Pişman olur mu diye bekleme. Giden gitmiştir de geç.

Lise mi üniversite mi? Önce derslerine odaklan sen de. Arkadaş çevresi edin. Onlarla ilgilen, gez, toz. Onu unuttuğunu göreceksin. Pişman olur mu diye bekleme. Giden gitmiştir de geç.
üniversite. zaten ben çok neşeli çevresi geniş olan bi kızım insanlar kolayca benle arkadaş olur sosyalim yani :KK70:

tabi ki var ama ilk defa birini sevdim ve senelerce aynı ortamı paylaşacağız
Gençsin hayatım da tek pişmanlığım ne biliyor musun? İlk defa sevdim diye yıllarca bir adama takıntı yapmak. Başka hiçbir şeyden pişman olmadım. Sakın bu hataya düşme...
İlk değil son aşkın önemli.

Ben de bunu anlamıyorum arkadaşım, niye size it gibi davranan adamları seviyorsunuz? Ne paylaştınız, ne yaptı kendini sevdirecek de seviverdiniz bu tipi? Bu kadar ucuz olmasın sevginiz ya, siz kendinizin kıymetini bilmedikten sonra elin adamları gelir böyle kafanızı karıştırır. Hiç mi ilgi görmüyorsunuz kimseden de sizi takmayan birinin alakasına, onun pişmanlığına, sizin hakkınızda ne düşündüğüne takıntılı ve muhtaç hale geliyorsunuz?

Saçma iki bakışmaya, gülümsemeye dikkat kesilmek de yani... Yaş 15 mi?

X