Kızlar Adetime 3gün Kaldı Dua Edin

uzulme. biliyorum bari zamanında gelseydi de bu kadar heyecanlandırmasaydı. hayırlısı olsun canım. gelecek ay yeniden:)
yarın da benim normal olmam gereken gun. ama bazen benim 40 gunde geliyor o sebeple 5 gun gecikse bile heyecanlanmamaya soz verdim. hic de bi belirti yok zaten:1no2:

canımcım bende seni çok iyi anlıyorum.Umut besliyoruz elimizde olmadan,hadi şimde işte bu ay diye,her şey belirti gibi geliyor insana,neredeyse almış olduğun nefese bile bebek sayesinde diyecek oluyorsun,oysa hepsi bir umuttan ibaret sadece,hani azmetmişiz ya bu sefere diye,belkide kendimizle savaşımız bu bilemiyorum,beklemenin güzelliğini anlamak için beklenene sahip olmamız gerekiyor sanırım,çünkü şimdilerde beklemek bizim için çok zor ve yıpratıcı bir yol.Bu başlığı açtıgımda kendimce hamile olabileceğimi düşünmüştüm,Ve bu ay adet olmamayı ummuştum.Ama ne diyoruz kısmet...Yaşamın bize verdikleri ve bizden aldıkları sadece kısmet.Dilerim bu zorlu ve yıpratıcı yolda tüm iyilikler ,güzellikler bebek isteyenlerle olsun.Hepinizi çok seviyorum..a.s.

olmuşsun anlaşılan umarım önümüzdeki aya bebişin yola çıkar..yaşın daha kaçki bu kadar endişeleniyosun.benim teyzem 38 yaşında doğurdu tüp bebek yöntemleri uygulattı olmadı bebek,bi kaç ay sonra kendiliğinden oldu tam da ümidi kesmişken..inşallah bu ay güzel haberler verirsin bize:1hug:

canımcım bende seni çok iyi anlıyorum.Umut besliyoruz elimizde olmadan,hadi şimde işte bu ay diye,her şey belirti gibi geliyor insana,neredeyse almış olduğun nefese bile bebek sayesinde diyecek oluyorsun,oysa hepsi bir umuttan ibaret sadece,hani azmetmişiz ya bu sefere diye,belkide kendimizle savaşımız bu bilemiyorum,beklemenin güzelliğini anlamak için beklenene sahip olmamız gerekiyor sanırım,çünkü şimdilerde beklemek bizim için çok zor ve yıpratıcı bir yol.Bu başlığı açtıgımda kendimce hamile olabileceğimi düşünmüştüm,Ve bu ay adet olmamayı ummuştum.Ama ne diyoruz kısmet...Yaşamın bize verdikleri ve bizden aldıkları sadece kısmet.Dilerim bu zorlu ve yıpratıcı yolda tüm iyilikler ,güzellikler bebek isteyenlerle olsun.Hepinizi çok seviyorum..a.s.

slm canim,tam yazacaktim ins hamile olursunn,ama malesef adetlerin gelmis,uzulme olur ins,bazen hemn beklenmedik zamnda olu veriri bazende okadr istersin olmazz,benm bir kizim varr ikincisini istiyoruz her ay ebnde 4gözle bekliyorum hamile olacam diye olmuyor,hayirlisi,ve ilk bebgimde hemn ilk te oluverdi bu sefer istiyorum diye kiymetlendii,,ins sende bende ve bebk sahibi olmak isteyen herkese rabbim nasip eder,,,ins bu ay,bekliyoruz haberlerinii,,,

kelebekçim üzülme.formdaki arkadaşlara diyorum belirtiler adet belirtileriyle aynı fazla ümitlenmeyişn benim o kadar çok belirtim vardı ki gögüs şişmesi ugu karaması gögüs ucu sızlaması mide bulantısı baş dönmesi hepsi vardı kokulara karşı duyarlık kendimi okadar şartlamıştım ki hamişleyim :1shok:diye adetim 7 gün gelmedi test yaptım negatif ve teste ğüzülürken orda adet oldum beynim olmadığımı anlayınca rahatlamış ve adteim gelmişti.kendinşii fazla sıkma takma takınca vücut yumurta bile yapmıyormuş canım.:teselli:bende 8 aydır istiyorum allaha bıraktım artık.takmıyorum.olmazsa haziranda tüp bebek düşünüyorum ben bütün tahlillerimi sperm analizini ve rahim filmi çektirdim her şey normal ama bebiş yok. olmuyor.çok takıyordum artık haziranda tüp bebek yaptırcam diye takmıyorum .hazirana kadar kendime zamna verdim yaş 29 oldu artık zaman kaybetmek istemiyorumyerimseniben

kelebekcim çok üzüldüm canım neyse hayırlısı olsun o geleceği zamanı biliyordur
inşallah en kısa zamanda müjdeli haberi burada her isteyen verir

ne diyeyim kızlar Allah hepimize güzel cici bebekler naip etsin,dilerim hepinizden güzel haberler alırız.Yaşamımızda bebek kokusu duymayı umuduyla...

aradan ne kadar zaman gecmıs konuyu acalı nerdeyse 1 sene olacak bebek olmayalı
vebaktımkı bu konuya mesaj yazan bı cok arkadasımız su an hamıleymıs
allah herkese herseyın hayırlısını nasıp etsın

canim Allah sana da en kisa zamanda bebek versin insallah...üzülmemeye calis bakalim,herseyin hayirlisi...iyi dusun iyi olsun...

canım ıns mevlam gonlune gore verır ve bu ay hamıs kalırsın hayırlısı ve saglıklısı olsun

hakkında hayırlısı canım..demekki vakti gelmedi..dilerim önümüzdeki günlerde hamiş olduğunu bize duyurursun..rabbimden ümit kesilmez..duacınım tatlım...

güncelliğini yitirmesi nedeniyle konunuz kilitlenmiş olup sorularınız için konu sorumlusu (moderator) ile iletişime geçebilirsiniz.

X