kızlar adedim 13 gün geçti

tuba58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
28
0
40
merhaba kızlar ağustos 23 de adet oldum en son adetin geçeli 9 günde test yaptım negatif çıktı 13 günde yaptı yine negatif çıktı bu sabah hastalandım sizce neden bukadar geçikmiş olabilir adetim tşkler

aynısı bana oldu adetim geçti 10 gün test yaptım negatif.dün gecede adet oldum.nie böle geçti noldu anlamadım

arkadaşlar bende hamile kalmadan önce kornuyodum ve hamile kalmkatan çok korkuyodum neyse her ay acaba hamilemiyim diye adetimi bekler olmuştum ne zaman stres yapsam adetim hep gecikirdi dayanamazdım test alırdım ve onun akşamına hastalanırdım yani bunun tam açıklaması tamamaen psikolojik arkadaşım çok düşünmekten beyin ister istemz adet olmanı engelliyo

benimde 14 gün geçti arkadaşlar. dün kan verdim hcg için bugün sonuç çıkacak diye beklerken kitleri bitmiş miş 1 hafta sonra dediler çıldırdım valla. ne yapayım diye düşünüp duruyorum şimdi.acaba bende hastalanırmıyım yarın diye düşündüm bir an. off off ne şans varmış bizlerde beklemek çok zor allah herkese sabırlar versin.

BENİM PEK DÜZENSİZ DEĞİLDİR adet tarihlerim.ya çok merak ediyorum 10 gün niye gecikti acaba.adetim bitsinde bi kontrole gidicem artık

arkadaşlar kesinlikle stres engellior adet gecikmesini bazıları hamile kalmaktan korkuyor bazıları adet olmaktan bazıları ise tamamen kendi içlerinde yaşadıkları başka sorunlarının stresinden adet gecikmesi yaşıyor.
ben kendimden biliyorum eylülde okadar stres yaptım ki bekarlığımdan beri 1 gün şaşmayan adetim şaştı...

selam arkadaslar ben yeni dogum yaptım 3 ay oldu dogumdan sonra bir defa adet gördüm ama bu ayki adetim 1 hafta gecikti korunmama ragmen(prezervatif) hamile olabilrmym prezervaifin delinmesi gibi bi durumda olmadı ama zevk suyundan hamile kalınabilecegini duymstm olabilrmi?not?zevk suyuda içime akmadı:S

selam arkadaslar ben yeni dogum yaptım 3 ay oldu dogumdan sonra bir defa adet gördüm ama bu ayki adetim 1 hafta gecikti korunmama ragmen(prezervatif) hamile olabilrmym prezervaifin delinmesi gibi bi durumda olmadı ama zevk suyundan hamile kalınabilecegini duymstm olabilrmi?not?zevk suyuda içime akmadı:S
:1shok:

merhaba kızlar ağustos 23 de adet oldum en son adetin geçeli 9 günde test yaptım negatif çıktı 13 günde yaptı yine negatif çıktı bu sabah hastalandım sizce neden bukadar geçikmiş olabilir adetim tşkler

kanamn normal mi oldu peki bir anormallik varmıydı...

slm kızlar bende 16 ağustosda olmuştum halen tık yok bebişte yok yumurtalıklar tembellik yapıyomuş ondan adette gecikme oluyormuş doktor öle dedi çok ümitlenmiştim ama hayırlısı olur inşallah

X