Kızlar acillllllll

Umaykilinc

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2021
117
51
22
Kızlar merhaba🦋
Adetim 5 gün gecikmişti acayip göğüs sızısı ile gittim ve beta hgc 0-5 çıktı ancak sonradan pozitif olanlar vs varmış hem burada hem etrafımdaki insanlar öyle dedi siz böyle bir durumla karşılaştınız mı bugün tam 8. Günüm gecikmenin

Kızlar merhaba🦋
Adetim 5 gün gecikmişti acayip göğüs sızısı ile gittim ve beta hgc 0-5 çıktı ancak sonradan pozitif olanlar vs varmış hem burada hem etrafımdaki insanlar öyle dedi siz böyle bir durumla karşılaştınız mı bugün tam 8. Günüm gecikmenin
Ben adet geçikmesi olmadan yaptırdım kanda çıkmıştı yani 8 güne çoktan çıkması gerek hamile olduğunu sanmıyorum :/

Kızlar merhaba🦋
Hanımefendi biliyorum gebe kalmak istiyorsunuz ama bu şekilde kendinizi kandırmış olmuyor musunuz? Adetten 12 gün sonra biri gebelik öğrendi diye sizin de öyle olacağınız anlamına gelmiyor ki :) binde bir ihtimali kendinize örnek almayın bence. Streste adet gecikmesini etkiler. Çok istiyorsan her gün bir tane gebelik testi yap. Ama hamile olmus olsaydın bence kanda çıkardı. Geçen döllenme ile hamile kalan arkadaşım bile adet zamanı gebelik testiyle öğrenmişti. Burdan size hamilesiniz dememizi mi bekliyorsunuz anlamadım ki. Biliyorum bende bu yollardan geçtim umut ediyor insan. Küçücük bir şeye tutunmaya çalışıyor ama kendini kandırmaktan başka bir şey olmuyor. Umarım en yakın zamanda hamile kalırsın 🙏

Hanımefendi biliyorum gebe kalmak istiyorsunuz ama bu şekilde kendinizi kandırmış olmuyor musunuz? Adetten 12 gün sonra biri gebelik öğrendi diye sizin de öyle olacağınız anlamına gelmiyor ki :) binde bir ihtimali kendinize örnek almayın bence. Streste adet gecikmesini etkiler. Çok istiyorsan her gün bir tane gebelik testi yap. Ama hamile olmus olsaydın bence kanda çıkardı. Geçen döllenme ile hamile kalan arkadaşım bile adet zamanı gebelik testiyle öğrenmişti. Burdan size hamilesiniz dememizi mi bekliyorsunuz anlamadım ki. Biliyorum bende bu yollardan geçtim umut ediyor insan. Küçücük bir şeye tutunmaya çalışıyor ama kendini kandırmaktan başka bir şey olmuyor. Umarım en yakın zamanda hamile kalırsın 🙏
Ben kimsenin evet hamilesin demesini beklemiyorum ben kendimi de kandırmıyorum sadece bu şekilde öğrenen insanlar gerçekten var mı diye sormak istedim evet yalan değil gebe kalmayı anne olmayı çok istiyorum ancak bu durum kendimi kandırmak olmuyor sadece soruyorum ki doktorum da dedi geç döllenme olabilir sen gel haftaya dedi ancak ben burdan da bu durumu yaşayan insanlar var mı varsa nasıl bir süreç geçirdi onu merak ediyorum ne kendimi kandırıyorum ne de binde bir ihtimali kendime örnek alıyorum. Duanız için teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Valla umaycım benim adetime 10 gün var erken gebelik kaset test vs hepsi silik pozitif bugün gittim sağlık kabininde kan verdim negatif dediler ben hala bir umut bekliyorum umudumu yitiremiyorum senide çoooook ama çok iyi anlıyorum evet dediğin gibi geç dölllenme vs olunca öyle oluyormuş belki seninkinde öyledir ben umut kesme taraftarı değilim umudumuzu kesmicez ama üzülmeyeceğizde en azından kendimizi perişan etmeyeceğiz o yüzden ben bekle diyorum şekerim 💐❤️❤️

İnşallah güzel sonuçlar alırız Rabbim büyüktür geç olsun güç olmasın geciktikçe güzelleşiyordur bende umudumu kesme tarafında değilim asla Rabbimiz ne derse o olur 🥰
Valla umaycım benim adetime 10 gün var erken gebelik kaset test vs hepsi silik pozitif bugün gittim sağlık kabininde kan verdim negatif dediler ben hala bir umut bekliyorum umudumu yitiremiyorum senide çoooook ama çok iyi anlıyorum evet dediğin gibi geç dölllenme vs olunca öyle oluyormuş belki seninkinde öyledir ben umut kesme taraftarı değilim umudumuzu kesmicez ama üzülmeyeceğizde en azından kendimizi perişan etmeyeceğiz o yüzden ben bekle diyorum şekerim 💐❤️❤️

Ben kimsenin evet hamilesin demesini beklemiyorum ben kendimi de kandırmıyorum sadece bu şekilde öğrenen insanlar gerçekten var mı diye sormak istedim evet yalan değil gebe kalmayı anne olmayı çok istiyorum ancak bu durum kendimi kandırmak olmuyor sadece soruyorum ki doktorum da dedi geç döllenme olabilir sen gel haftaya dedi ancak ben burdan da bu durumu yaşayan insanlar var mı varsa nasıl bir süreç geçirdi onu merak ediyorum ne kendimi kandırıyorum ne de binde bir ihtimali kendime örnek alıyorum. Duanız için teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Evet o şekilde öğrenen var ama zaten o arkadaşlar normalde düzensiz adet olan tipler. Bende pcos var. Bende düzensiz regl oluyorum. Yeri geliyor 35 günde bir olurum yeri gelir 45 günde. 3 ay olmadığım da oldu. 3 ayın sonunda Hamile olduğumu ogrenseydim bu durumda adetten 3 ay sonra hamile kaldım arkadaşlar böyle bir şey var demeli miydim sence? Kendini en iyi sen bilirsin. Düzenini vs. Eğer sende düzensiz adet oluyorsan ovulasyon kiti ile yumurtlama takip etmeyi tavsiye ederim. Baktın bu şekilde öğrenemedin en yakin zamanda doktora git. Aynı durumdan Bende geçtiğim için sana yorum yapıyorum. Çünkü burda sürekli konu aciyorsun

Buraya cok kisi farkli farkli seyler yazmis. Gec döllenme olanlar adet düzeni düzensiz olanlar falan diye bu cok yanlis. Herkes yumurtlama dönemini günü gününe takip etse farkeder her ay farkli yumurtlama oldugunu.

Ben düsük yaptim ve 6. haftada kaybettim
Bir ay adet gördüm ki yumurtlamayi takip ettip bilmem kacinci günde cikti yinede hamile kalmadim o ay.

Doktor bedenin nezaman isterse hazirlanirsa toparlanirsa ozaman olur stress yapmayin dedi. Döllenme testine devam ettim.20-22 günde testlerim bitti. Amaaan bir gün atlamistim kesin o gün olmustur dedim bidahda yenisini almadim, stress yapiyordu artik :)

Adetim gelmedi. Adetimin üstünden 7 gün gecmesine ragmen doktorda ultrason ve kan tahlili yaptim. Ultrasonda rahimde ufak bi tabaka var ama birsey görünmüyor dedi… kan testini persembe günü yaptim ve negatifti.
Cumartesi esimin dogum gönünü kutlicaktik, alkol ve sigara ortaminda bulunacagim icin dur bidaha yapim dedim ve idrar testi postifi cikti.

Doktor adetindek bir iki gün önce döllenme olmus demekki dedi güldü :))

6 aylik hamileyim :))
Allah isteyen herkese nasip etsin ❤️

Demek istedigim. Olur hersey olabilir niye olmasin. Kadincagizi ümitsizlige sokup üzceginize birsey yazmayin… dost aci söylerde demeyin siz hanim efendinin dostu degilsiniz :))))

Hayatım kanama görüp , adet oldum sanıp hamile olduğunu öğrenen var, yerleşme kanamasıymış . Doktorunla durumu takip et. Onun dışında hamilelik için vücudun da hazır olması bir etken . Bir ihtiyacın olursa mutlaka yaz bakalım alanımızla mı ilgili . Rabbim hakkında hayırlısını versin ❤️

X