kızlar acil

scubbf

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2009
12
0
selam bayanlar, melisa ben. uzun zamandır forumu okuyucu olarak takip ediyordum, ama bugünlerde birkaç cevap almazsam kafayı yiyceğim :KK43:
erkek arkadasımla, regl olduktan 15 gün sonra ilişki yaşadık, ama sperm gelmedi zevk suyu denilen prostat salgısı geldi. Ve reglim 4 gün gecikti. bugun 5. gün, 33 gündür regl olmuyorum. stres yaptıkça daha çok geciktiğimin farkındayım ama elimde değil sürekli o olayı düşünüyorum.
siz ne tavsiye edersiniz, inanın ki kafama çok takmaktan heryrimde sivilceler çıktı.
kürtaj gibi şeyler nasıl sürer? ailemin bunu bilmemesi ve aynı gün eve dönme olasılığım var mıdır?
çok teşekkür ederim hepinize :)

bugün test yaptım,hem de 2 tane ayrı.2si de negatif çıktı ama hata payları olabiliyor testte. daha önce korunmasız ilişki sonrası gecikme hiç başıma gelmemişti, sınav stresinden dolayı 2 hafta geciktiği bile olmuştu ama korunmasız ilişki sonrası başıma glince çok korktum.

bu kadar rahat anlatmanda bii tuhaff yaniiii....bişiy diyemicemmmm....zaman kötüüü çok kötüü artıkkkkkkk:1closedeyes:

tabii ki rahat anlatmalı. burada birbirimize yardım amaçlı bulunmuyor muyuz? kimsedi yadırgamak bize düşmez.

adetten 15 gün sonrası elbete tehlikeli bir dönemdir ve o prostat salgısı dediğiniz sıvıda da sperme rastlanabiliyormuş.

ama hamile olduğunuzu hiç sanmıyorum. stresinizle kendiniz geciktiriyorsunuz adeti bence. gidin bir test daha alın. testler son derece güvenilirmiş. ama içiniz hiç raat etmeyecekse bir sağlık ocağında kan tahlili yaptırabilirsiniz. yada eczanelerde yapıyor olabilirler.

Öncelikle kan testi yaptirmani tavsiye edeceğim
sikinti ve stresten de kaynaklaniyor olabilir
bir abla tavsiyesi biraz kaba bir uslup olacak ama
akşam yediğin hurmalar sabah gelip dötünü tirmalar
birşeyi yaparken sonunu çok iyi düşünüp yapmalisin
yoksa üzülen sen olursun sonunda:nazar:

çok haklısınız
teşekkür ediyorum inşallah sağlık ocağındaki testlerde kötü bir sonuç çıkmaz
bundan sonra yediğim hurmalara dikkat edeceğim...

tabii ki rahat anlatmalı. burada birbirimize yardım amaçlı bulunmuyor muyuz? kimsedi yadırgamak bize düşmez.

adetten 15 gün sonrası elbete tehlikeli bir dönemdir ve o prostat salgısı dediğiniz sıvıda da sperme rastlanabiliyormuş.

ama hamile olduğunuzu hiç sanmıyorum. stresinizle kendiniz geciktiriyorsunuz adeti bence. gidin bir test daha alın. testler son derece güvenilirmiş. ama içiniz hiç raat etmeyecekse bir sağlık ocağında kan tahlili yaptırabilirsiniz. yada eczanelerde yapıyor olabilirler.

varmı böle bişey arkadaşımm yaa bu kadar basitmii evlenmeden kızlığını vermesii geleneklerimiz göreneklerimizz nerde kaldıı yaa utanç vericii bii durumm burda paylaşmasıdaa ölee istediğinizi söyleyinn isterseniz geri kafalıı diin bana..hiiçç umrumda olmazzzz..yazmıcamdaa bidahaa:uhm::uhm::uhm:

4gun gecıkmişssinzgebe olsaydınız idrartestının pozıtıf çıkma olasılıgı çok yuksek.negayıfçıktıgına göre çok endışelnmeyın ama en iyi sonucu kan testı verır

çok haklısınız
teşekkür ediyorum inşallah sağlık ocağındaki testlerde kötü bir sonuç çıkmaz
bundan sonra yediğim hurmalara dikkat edeceğim...

anlayişla karşiladiğin için asil ben teşekkür ederim
Allah korusun başina birşey gelse inan o adam ortadan kaybolur
seven insan zaten sevdiğine dokunmaya kiyamaz
eşim evlenmeden sadece elimi tutmuştur
belki kizdin içten bana ama ilerde çok hak vereceksin bana:asigim:

teşekkür ediyorum

Kan testi yaptırmanı öneririm.. Kesin sonuç çıkıyor ondan çoğu zaman.. Ama idrar testinde bir şey çıkmadıysa ve içeri boşalma gerçekleşmediyse çok küçük bir ihtimal.. Stres yapma kendine strese girdikçe reglin de gecikir.. Endişelenme a.s.

kızlar bişe sorucam 10 yıllık evliyim prostat salgısını yeni duyuyorum kaydirigubbakcemile3
acaba o ne olaki:uhm:
valla kan testi yaptır tabi de bunlara hiç gerek yok bence ya ne güzel okuyomuşsun önce eğitimine baksana be anacım ne gerek var böyle şeylere ya anlamıyorumki.sora bişe olsa senin başın ağrıycak gene en çok da ailenin:kahve:

canim pozitif olsa buyuk ihtimalle cikardi idrarda yahu gecikmelerde cikiyor genelde zaten.
negatifse cok endiselenme derim.

kızlar bişe sorucam 10 yıllık evliyim prostat salgısını yeni duyuyorum kaydirigubbakcemile3
acaba o ne olaki:uhm:
valla kan testi yaptır tabi de bunlara hiç gerek yok bence ya ne güzel okuyomuşsun önce eğitimine baksana be anacım ne gerek var böyle şeylere ya anlamıyorumki.sora bişe olsa senin başın ağrıycak gene en çok da ailenin:kahve:

Zevk sıvısı dediğimiz şey sanırım prostat salgısı..

varmı böle bişey arkadaşımm yaa bu kadar basitmii evlenmeden kızlığını vermesii geleneklerimiz göreneklerimizz nerde kaldıı yaa utanç vericii bii durumm burda paylaşmasıdaa ölee istediğinizi söyleyinn isterseniz geri kafalıı diin bana..hiiçç umrumda olmazzzz..yazmıcamdaa bidahaa:uhm::uhm::uhm:

herkes kendi namusundan iffetinden sorumludur.insanları bu şekilde yargılamanız hiç doğru değil.milletin namus bekçisi mi kesildiniz.arkadaş yardım bekliyor ahlak dersi değil.herkesin doğrusu yanlışı kendinedir buna siz mi karar vereceksiniz.çok rahatsızsanız yorumda yazmayın.yaptığı iş ile ilgili yorumuzu değil düştüğü sıkıntıyla ilgili yardımızı istiyor.çok basit bir yaklaşımınız var yakıştıramadım.

herkes kendi namusundan iffetinden sorumludur.insanları bu şekilde yargılamanız hiç doğru değil.milletin namus bekçisi mi kesildiniz.arkadaş yardım bekliyor ahlak dersi değil.herkesin doğrusu yanlışı kendinedir buna siz mi karar vereceksiniz.çok rahatsızsanız yorumda yazmayın.yaptığı iş ile ilgili yorumuzu değil düştüğü sıkıntıyla ilgili yardımızı istiyor.çok basit bir yaklaşımınız var yakıştıramadım.

insanların miğdesi çok genişlemişşş asıl rahat olan sizsiniz pes valla bişiy demiyorummm...yardım edin bakalımm öbür dünyada size kim yardım edicekkkk

insanları yargılarken "acaba nasıl olmuştur, neler yaşamıştır" sorularını sormak yerine direk saldırma özelliği ne yazık ki insanımızın genel özelliği.
8 yaşında -zaten hiç olmamış- bir babayı kaybetmek
9 yaşında da tek dayanağı olduğu annesini kaybetmek, ailesi olarak kendinden 40 yaş büyük teyzesini ve ailesini benimsemek, inanın ki insanı "sevecek bireyler" aramaya zorluyor. amacım duygu sömürüsü yapmak değil, bu gerçeklerle yaşamaya alıştım. ama inanın ki bu erkek arkadasımla okulumuz bittiği zaman, 2011 yılında beraber yaşamayı düşünüyoruz. sizden derdim konusunda bir yardım istedim, belki tasvip etmeyebilirsiniz, ama karşınızdaki insanın nasıl neler yaşadığını da düşünmenizi isterim. bunlar benim tercihim, saygı duyulmak ta en doğal hakkım !

insanların miğdesi çok genişlemişşş asıl rahat olan sizsiniz pes valla bişiy demiyorummm...yardım edin bakalımm öbür dünyada size kim yardım edicekkkk

ne alakası var yardımla ne kadar bağnazsın.biz iyiki yaptın oh mu diyoruz.yaptığı işin bir cezası varsa onu çekecek kendidir.herkes kendi yaptınlarından mesuldür.şimdi de ahlak dersinden sonra din dersine mi soyundunuz.buna ben gülerim sırada ne var :)))

insanları yargılarken "acaba nasıl olmuştur, neler yaşamıştır" sorularını sormak yerine direk saldırma özelliği ne yazık ki insanımızın genel özelliği.
8 yaşında -zaten hiç olmamış- bir babayı kaybetmek
9 yaşında da tek dayanağı olduğu annesini kaybetmek, ailesi olarak kendinden 40 yaş büyük teyzesini ve ailesini benimsemek, inanın ki insanı "sevecek bireyler" aramaya zorluyor. amacım duygu sömürüsü yapmak değil, bu gerçeklerle yaşamaya alıştım. ama inanın ki bu erkek arkadasımla okulumuz bittiği zaman, 2011 yılında beraber yaşamayı düşünüyoruz. sizden derdim konusunda bir yardım istedim, belki tasvip etmeyebilirsiniz, ama karşınızdaki insanın nasıl neler yaşadığını da düşünmenizi isterim. bunlar benim tercihim, saygı duyulmak ta en doğal hakkım !

arkadaşım sen canını sıkma bence de birşey yoktur ama işini şansa bırakma kan testi yaptır yüzde yüz çıkar.bu sıkıntından bir ders çıkar önlem almadan birliktelik yaşama.herkes kendinden mesuldür .ben çok gördüm ahlak dersine soyunup kırdığı ceviz bini aşan.kafana takma burda seni rencide etmeye soyunmuş kişilerin yorumlarını.

X