Kızlar acil

zaza1212

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
44
-7
36
Kızlar 4 ay önce bir ilişkim oldu yarım saat içinde ertesi gün hapı kullandım sonraki adetim gecikmili de olsa oldu diğer iki adetim gününde ve düzenli olarak oldu son adetim yine gecikti 20 den fazla idrar testi yaptım iki kan testi yaptım iki kez ultrasonda baktı doktor gebelik yok dedi ama karnımda birşey geziyor yardim edin bugün yani beşinci ayda yine idrar testi yaptım negatif çıktı ama ben çok korkuyorum

Kızlar 4 ay önce bir ilişkim oldu yarım saat içinde ertesi gün hapı kullandım sonraki adetim gecikmili de olsa oldu diğer iki adetim gününde ve düzenli olarak oldu son adetim yine gecikti 20 den fazla idrar testi yaptım iki kan testi yaptım iki kez ultrasonda baktı doktor gebelik yok dedi ama karnımda birşey geziyor yardim edin bugün yani beşinci ayda yine idrar testi yaptım negatif çıktı ama ben çok korkuyorum
Psikoloğa git acil olan o

Yani zorla kendinizi hamile yapacaksınız. 4 ay olmuş hep adet olmuşsunuz. Kaç kere test yapılmış, ultrasona girilmiş. Daha ne yapmayı düşünüyorsunuz merak ettim.

Yani zorla kendinizi hamile yapacaksınız. 4 ay olmuş hep adet olmuşsunuz. Kaç kere test yapılmış, ultrasona girilmiş. Daha ne yapmayı düşünüyorsunuz merak ettim.
Bende hamile kalmaktan çok korkuyorum o yüzden bu kadar endişe ediliyorum karnımda birseyler geziyor ve dışardan da belli oluyor bu yüzden korkuyorum

E oha yani valla ya hamilesinşz işte daha kaç defa adet görmeniz gerekiyor bunu anlatmanız için? Bebekte saklanmıştır bir yerlere dr o yüzden görmemiştir.

Şu an çok fena seninle aynı fikirdeyim ama işte korku başka birşey çekmeyen bilmiyor kendimi ikna ediyorum bazen öyle bir şey yok diyorum birkaç günü gayet iyiyim ama sonra bir hareketlilik oluyor karnımda korku yine tavan yapıyor elimde değil ki

Bundan sonraki aşama hastaneden Dogum tarihi almak ve doguma girmek.
Dogum başlamıyorsa demekki hamile değildir.
Kesin çözüm. 😇

Kusura bakma da zaten 4 aylık bebek hareketleri hissedilmez ayrıca dışarıdan görülmesi imkansız bir şey. Yani bu kadar korkulacak ne var anlamadım? Ultrasona girin bakın o zaman rahminizin boş olduğunu görün

X