Kızlar Acil Yardim Lütfen

buzlucay0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2014
45
16
Ben çağrı merkezinde çalışıyorum. İki yili biraz gecmis bi iliskim var o da benimle ayni yerde. Bugun bi restoranta mudur olmak icin basvuru yapmistim orayla gorusmeye gittim. Suan calistigim yerde asgari ucret alıyorum prim alirsam 80lira fazla aliyorum. Haftasonlari calismiyorum haftaicindede 9-6 calisiyorum. Resmi gunlerimde yok. Yeni gorustugum iste vardiyali ilk uc ay egitim alicam 1350lira maas haftada bi gun izin ve vardiyali. Uc aydan sonra 1500lira maas alicam iki haftada bir iki gun izin kullanicam. Ve gece vardiyasi aksam bes gibi gidiliyo gece en gec ikide ucte cikiyosun ve servis birakiyo o saatte. Dun erkek arkadasimla ayrildik bugun gorusmeye gidecegimi biliyodu. Onada sordum sartlarini anlatttim oda sen bilirsin dedi. Ve birde Sen bilirsin bu iş zaten bok gibi olan ilişkimizin tamamen bitirmiş olucak ben seni ve hayatini etkilemek istemiyorum. Git kendini kurtar istersen demis. Suanki isimizde huzursuzduk zaten ucreti ve stresi fazla oldugu icin. Sizinde fikirlerinizi almak istedim. Yardimci olursaniz memnun olurum. Simdiden tesekkur ederim. :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yükselmenizi hazmedemediğinden ilişkinizede leke bulaştırıp giden bir sevgili..
şartlar çok güzel kabul edin ve o adamıda aramayın lütfen büyük bir terbiyesizlik etmiş tebrik edeceği yerde

Yemek sektörü çok zordur, altından kalkabileceksen şu anki işine göre daha iyi kazanacağın için kabul edebilirsin. Ama şu anki işinin maaş dışında artıları daha fazla gibi. Erkek arkadaş konusunda da onu düşünerek karar alma. Hiç bir şeyin garantisi yok, fırsatları teptim diye üzülürsün sonra.

Daha once lise donemimde part time calistigim bi is aslinda. Az cok bilgiliyim zaten bu konuda. Sevgilime iki yilimi verdim zaten her seyimi ona gore ayarladim ona gore hareket ettim artik hak etmediğini düşünüyorum. Hani kabul edersem pisman olur muyum diyede muallakta kaldim fazlasiyla. En azindan burda calisip kenara iki kurus para atabilirim. E zaten hayatimda olmiycaksa kaybedecek neyim var ki.

Yükselmenizi hazmedemediğinden ilişkinizede leke bulaştırıp giden bir sevgili..
şartlar çok güzel kabul edin ve o adamıda aramayın lütfen büyük bir terbiyesizlik etmiş tebrik edeceği yerde

Ve evet bahane ariyodu ayrilmak icin bu is yuzunden. Başvuru yapacagim zamanda her sey cok kotu olucak diyip duruyordu. Bugun gidecegim içinde dun sinirliydi sanirim bi bahane bulup ayrilmak istediğini söyledi akşamda zaten. Sanirim en iyisi bu isi kabul edip hayatima bakmak olucak zorda olsa adapte olurum diye düşünüyorum.

Başarını çekememiş
Yol ver gitsin zaten böyle insanlar hep destek değil köstek olurlar..

Lütfen ama lütfen sevgilinizi düşünerek iş yapmayın .
Zamanında yurtdışında üniversite eğitimi almak için fırsatım oldu gitmedim .
2 sene sonra okurken tekrar sınava girdim . Ankara'da yaşıyor ailem ben başka bir şehirde okuyordum . Özel bir üniversiteyi %75 burslu kazanmıştım gitmedim.
Kafamı vuruyorum dağlara taşlara .

Bana da şartları iyi geldi . Etrafınızla da iyice konuşun sektör değişikliğini kaldırabilecek misiniz?

Bende sevgilim icin bi cok seyden vazgectim ona gore hareket ettim yaklasik uc dirt aydir surekli bi terk etme ve sonrasinda barismak isteme gibi davranislari oldu bende seviyorum hayir diyemiyorum ama artik hayi diyebilmek istiyorum bu iste bi firsat sanirim. Cagri merkezinde 11 aydir calisiyorum cok bunaltici yorucu cunku surekli telefonla konusuyosun psikolojik anlamda da iyi hissedemiyorum. Burda da zorlanicagmi dusunmuyorum tabii korkuyorum yinede yeni is yeni insanlar. :)

Ben olsam yeni işi seçerdim, bence sen de öyle yapmalısın.

Öyle yaptim aradim bira önce uygun oldugunu soyledim tekrar haber vericekler restoranta gidip iki gun calisicam sonrasinda tekrar bi gorusme olucak genel merkezle onlarada banada uygun olursa basliycam. Umarim hayirlisi olur cok sagolun fikir ve görüşleriniz için

Hiç korkmayın .
Ya Bismillah deyin girin işin içine :)

Allah hakkınızda hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…