Kızlar Acil Yardım hamile miyim?

Esrayilmaz46

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2023
68
13
21
Merhabalar
Benim adetim 9 gün gecikti evde test yaptım ama çıkmadı midemde şişkinlik ve yanma var ve az önce kahverengi lekelenme tarzında bişeyler oldu acil yardım lütfen (pazartesi kan vericem) ama duramıyorum

Normalde bu kadar gün gecikiyor mu
Oyle degilse Geç döllenme mi acaba
Normalde en geç ayın birinden önce oluyordum bu ay böyle oldu kahverengi kanamaya ben adet başlangıcı sandım ama biraz araştırma yapınca yerleşme kanaması tarzında bir şey olduğunu anladım İnşallah öyledir inşallah hamileyimdir 🥺

Normalde en geç ayın birinden önce oluyordum bu ay böyle oldu kahverengi kanamaya ben adet başlangıcı sandım ama biraz araştırma yapınca yerleşme kanaması tarzında bir şey olduğunu anladım İnşallah öyledir inşallah hamileyimdir 🥺
İnşallah öyledir 😊 güzel haberler ile gelin pazartesi
Evet yerlesme kanaması olabilir belki

4 yıl oldu artık gerçekten çok istiyoruz 5 yıla girdik yani daha bir kere bir kimyasal gebelik oldu onun dışında hiçbir gebelik yaşamadım düşük de o yaşamadım hayırlısı ya Allah isteyen herkese nasip etsin
Aminn inşallah sağlıkla
Sizi umutlandirmak istemem ama hic yasamadiginiz 9 gün gecikme olması da en belirgin belirtisi :)
Şimdi saatler geçmez size ,pazartesi olmaz:)

Asla geçmiyor bırak günü dakika bile geçmiyor gerçekten çok heyecanlıyım ben de ümitlenmek istemiyorum sonra hevesim kırılıyor çok üzülüyorum İnşallah vardır uzun süredir adet gecikmesi yaşamıyorum yaklaşık bir yıl sayılır

Asla geçmiyor bırak günü dakika bile geçmiyor gerçekten çok heyecanlıyım ben de ümitlenmek istemiyorum sonra hevesim kırılıyor çok üzülüyorum İnşallah vardır uzun süredir adet gecikmesi yaşamıyorum yaklaşık bir yıl sayılır
İnşallah vardır. Kaç tane test yaptınız, adet gecikmesinin kaçıncı gününde yaptınız, ilk idrarla mı yaptınız ?

2 tane test yaptım Bir tanesi 3 gün öncesine ait onda hiçbir sonuç yoktu ikincisinde bugün ilk idrarımla yaptım ve çok çok çok az bir şekilde bir çizgi vardı yani başkası baksa bile görmeyebilir o derece az bir çizgi idi ve bugün adetim 10 gün gecikti

Aslında adet 10 gün gecikmişse çıkması lazım ya, regl gecikmesini etkileyen bir durum da olmuş olabilir. Belki de geç döllenmedir.

X