Kızlar acıl yardım edın lütfen

38meltem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
12
2
3 yildir evliyim ve cocugum yok daha önce esim istemedi son bir senedir istiyoruz bi kac kez denedik almadi bunun üzerine doktora gitiyimde yumurtaliklarimda kis oldunu anladi ve sonra kisi aldilar 6-7ayda öyle denedik yine yok yine bi türlü olmuyor gecen ay 5 gün gec oldum olduktan sonrada ovulation test yaptim ve bu ayda 8 gün gecti hala olmadim üstelik kaziklarima agri giriyo arada bi ama icimde hic bi umut yok artik inanin ne yapcami bilmez haldeyim iyice bunaldim artik

lütfen cevap yazin

şuanda ne yazsak ne söylesek hepsi boş.. yapabileceğiniz tek şey eczaneden alacağınız bir gebelik testi..

ama bunu ergeç yaşacaksın zaten.. olsada olmasada..

şimdi bizler sana burdan sadece bir kasık ağrısıyla hamilesin veya değilsin diyemeyiz ki.. sen testi yap eğer negatif çıkarsa en azından adetini beklersin..kafan rahat olur..olmadıığını biirsin..

hem korkma bence herşeyde bir hayır vardır..senin bebeğininde elbette bir vakti vardır inşallah... :) stres yaparsan kendini kasarsan daha kötü olur...

canım geçmiş olsun hiç sorun etme kendine allahım nasiip ettiyse olur doktorun kistden başka bir problem var demediyse korkma biide sana şunu söliyim kafana çok takarsan psikolojik olarak geçikir hamile kalman bende öyle oldu hiç bir sorun olmamasına rağmen o dönem ayrı eve çıkmak istemem hamileliğimi geciktirdi düşün sen relax ol yani kafan rahat olsun ben bu sorunu çözdüm 1,5 ay sonra 2 haftalık hamile oldğumu ögerendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…