Kızlar acil yardım balayı için otel arıyorum!!!!

Deniz nasıl dalgalı mı bir de fiyatlar nasıl biz eylülde gideceğiz.

concorde eylul ayında 5 gece için 2190ve 2030tl arsında ucak seklinde bi otel odalrını begenmiştik hatta banyodaki küvettin camından odanın içi gorunuyodu perdesi de var tabi
havuzları alabildigince buyuk en cok jakuzili havuzu begenmiştim balayı paketi de mevcut plajı mavi bayraklı ince kum denizi beleğinkiyle aynı biraz dalgalı

Bız Side'ye gıtmıştık hem denız hem de tarıhı gezı oldu coook ıyıydı. Alba Resort oteldeydık bız. Turk turist cok az otelde, hep Rus ve Alman vardı. Denıze yakın olması guzel, ulaşım kolay.Tavsıye edebılırım.

Biz geçen yıl cornelia diamond golf resort a gittik...mükemmel ötesi bir otel..avrupanın en lüks oteli ödülünü almış.kesinlikle tavsiye ederim...

Alba Resort'a baktım balayı için ne gibi süprizler yapıyorlar bir de odaların hepsi ets turun sitesinde ki gibi mi?

Deniz hemen derinleşiyor mu?

kesinlikle limak limra kemer 2011 eylülde ordaydık herşey harikaydı limak lara da çok güzelmiş
tereddüt etmeden gidebilirsiniz hem çok pahalı değil hem de kesinlikle verdiğin paranın son kuruşuna kadar kaliteli hizmet alıyosun ultra herşey dahil

limak atlantis'i düşünüyoruz nişanlım larayı çok beğendi fakat onun çevresi çok boş hiç ağaç yok çöl gibi ben beğenmedim o yüzden

limak atlantis'i düşünüyoruz nişanlım larayı çok beğendi fakat onun çevresi çok boş hiç ağaç yok çöl gibi ben beğenmedim o yüzden

erken rezervasyon ets de 27sinde bitiyormuş.cumartesi günü gittik rezervasyon yaptırdık bizde.aslında 1 nisan a kadar devam edicekmiş ets.ama otellerin indirim yüzdeleri düşücekmiş.yani şu an %30 indirim varsa %15 e falan düşücekmiş.o sebepten acele ettik.limak atlantisi bende çok beğeniyorum.tam olarak antalyanın neresine gitmek istediğine karar verdiysen bende parana göre bi kaç yer tavsiye ediyim sana.bide hangi tarihte.o kadar çok araştırdımki hep aradım konuştum turlarla.bayaa bilgeç durumdayım şu an otel konusunda.
sadece tatil sepeti balayı için gidiyorsanız limak tercih etmeyin dedi.aile oteli çok kalabalık olur dedi.fakat geçen yaz balayı için arkadaşım gitti.çok memnun kaldı öyle bir tezatlık var

erken rezervasyon ets de 27sinde bitiyormuş.cumartesi günü gittik rezervasyon yaptırdık bizde.aslında 1 nisan a kadar devam edicekmiş ets.ama otellerin indirim yüzdeleri düşücekmiş.yani şu an %30 indirim varsa %15 e falan düşücekmiş.o sebepten acele ettik.limak atlantisi bende çok beğeniyorum.tam olarak antalyanın neresine gitmek istediğine karar verdiysen bende parana göre bi kaç yer tavsiye ediyim sana.bide hangi tarihte.o kadar çok araştırdımki hep aradım konuştum turlarla.bayaa bilgeç durumdayım şu an otel konusunda.
sadece tatil sepeti balayı için gidiyorsanız limak tercih etmeyin dedi.aile oteli çok kalabalık olur dedi.fakat geçen yaz balayı için arkadaşım gitti.çok memnun kaldı öyle bir tezatlık var

Antalya Belek düşünüyoruz..Ben aslında Gloria Golf Resort'u çok beğendim ama o biraz pahalı..Bundan hariç limak atlantisi de beğendim ama aynen çocuklar olduğu için biraz tereddütlüyüm..Bunların dışında 2000 tl civarında araştırdığın oteller hangileri?

5 gün gidiyorsunuz dimi.tamam en güzellerini sana listeliycem şimdi.daha öncede gittim antalyaya.antalyada oturan yakın arkadaşımda var.o söylüyor bana orası sakin orası kalabalık diye.baya ezberledim.
bende belekten ayırttım.boğazkentten.siam elegancedan. o ordaki 5 yıldızlıların en uygunu.6 gece 1680 ödedik.bide çok tavsite eden oldu.ama sana tam belekten bakalım.
hadi ben araştırmaya başlıyorum ozaman.

çok sevinirimm siam elegance'a bakayım ben de bu arada

limak arcadia eylülde 5 gecesi 2002 TL
paloma grida village& spa eylülde 5 gecesi 2051 TL. (göl odası olsaydı burdan alcaktım ama kalmamıştı.)
siam elegance hotels&spa eylülde 5 gecesi 1400 TL (vuhuuu benim otel eylülde çok avantajlıymış ya hehe)
papillon belvil hotel eylülde 5 gecesi 2190 TL (tatil sepetini aradığımda bu oteli tercih etmemi söyledi.)
sensimar resort belek eylülde 5 gecesi 1920 TL (limak yerine bunu tercih ederdim bence çok güzel otel.bide yeni.tanıtım fiyatımıdır nedir.çok iyi bence.)
Bide limak atlantis var işte.

diğer ucuz otellere hiç bakma.en güzelleri bunlar.tabi 2500 lere çıksan çok iyi oteller bulursun.ama benc okadar açılmanıza gerek yok.
benim tercihim sensimar resort veya paloma grida olurdu.sensimar iyiymiş yaaa.jolly tura da yeni fotoları gelmiş çok beğendim.

evet ben de palomayı çok beğendimm şimdi bunları not edip nişanlıma mail atmam gerek..Bir de daha önce side'ye hiç gittin mi? Side nasıl Belek'e göre daha mı güzel

evet ben de palomayı çok beğendimm şimdi bunları not edip nişanlıma mail atmam gerek..Bir de daha önce side'ye hiç gittin mi? Side nasıl Belek'e göre daha mı güzel

malesef sideye gitmedim.beldibi kemer konyaaltı lara nın oralara gittim. ama şöyle söyliyim heryer aynı.zaten ultra herşey dahil otele gidiyorsun.hiç otelden çıkmıyosunki.yok ben geceleri eğlenmek gezmek isterim dersen zaten hiç beleğe bakma.eğlenmek için en güzel yer kemer ama orası da nasıl kalabalık anlatamam.balayı sakin huzurlu bi yerde daha güzel geçer gibi geliyor bana.side de aynıdır belekte aynıdır.bide side belekten daha da ilerde.ulaşımı nasıl yapcaksınız.transfer mi düşünüyosunuz.taksi oraya 200TL den aşağı gitmez.belek bile taksiyle 130 TL şu an

Yok ben sakin bir balayı geçirmek istiyorum.Bence de belekten şaşmamayım hiç:)Haritada side bayağı uzak alanya yolunda nerdeyse hem ulaşım da çok pahalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…