Kızlar acil yardım balayı için otel arıyorum!!!!

renahtc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2012
29
0
Kızlar erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmadan bir otel bulmak istiyorum.Forumda yeniyim kimse bana cevap yazmıyor..Acil yardım:):)

Son düzenleme:
nereyi dusunuyosun fşiyat limitin ne balayından beklentilerin ne otelden beklentilerin ne denzmi yemekmi sahilmi hizmetmi ambiyansmı
bunları belirtirsen daha kolay yardımcı oluruz

Antalya düşünorum daha çok Belek ve side 5 gece için verebileceğimiz en yüksek rakam 2000 civarında..

canım yazın kardeşim gitti kocasıyla sideye balayı için 6 gün iki kişi 1200 lira verdi hatta taksitle vermişlerdi. full her şey dahil ve çok sevmişlerdi geceleri çok güzel geçiyormuş. 12 yaşına kadar çocuk götürmek de ücretsiz olduğu için kardeşim de gitmişti hatta ben tam olarak öğrenip özel mesaj atarım sana

oo süpermişş..Öğrenince otel bilgilerini haber verirsen çok sevinirimm..

veririm canım erken rezervasyonlar için çarşıya gitmeni ve tur şirketlerini araştırmanı öneririm onlar öyle yapmıştı sonra tur şirketine taksit taksit ödemişlerdi yalnızca gidiş dönüşte kendi cebinden çıkıyor para o kadar onlar hiç para da harcamadılar onun dışında inan ceplerinde 100 tl bile yoktur çünkü biz otele yerleşme tarihinden 3 gün önce yola çıkmıştık mersin anamur alanya antalya diyerek geze geze gitmiştik pek paramız kalmamıştı anlıcan sonra otel tarihi gelince ben memlekete otobüsle geri dönmüştüm :)

Nişanlımın hiç vakti yok aslında ben de bir tur şirketiyle görüşmekten yanayım..Bu hafta ayarlayabilirsek gidip görüşeceğiz bir kaç tur şirketiyle..

bu otel neresiymiş bende merak ettim ya banada bilgi verebilirseniz sevinirim

tur şirketleri her oteli biliyo bi de.. öenmli olan senn tatilden beklentinin ne olduğunu iyi anlatman
onlar sana bu beklentilere uygun bi otel önerir
herkes farklı şeyler istiyo çünkü tatilden

olur canım burdan yazarım ben de tam bilmiyorum side'de bir otel geceleri eğlenceleri falan olmuş deniz diplerindeymiş baya memnun kalmışlardı. ama mutlaka tur şirketleriyle görüşmeni öneririm hem parasını taksit taksit veriyorsun hem ucuz hem memnun kalıyon daha ne olsun ama ben eksikliklerini falan da öğrenir yazarım :)

Aslında Limak Atlantis Belek'i çok beğendim ama işte bilmediğim yerler bir türlü emin olamıyorum..

Aslında Limak Atlantis Belek'i çok beğendim ama işte bilmediğim yerler bir türlü emin olamıyorum..

Plasebo arkadaşın dediği gibi tur şirketleri inan bu konuda çok yardımcı olurlar sonuçta internetten baktığın reklamlarla beklentilerin karşılanmamış olabilir onlar baya baya detay veiryorlar canım

yani öne tatilden beklentilerini belirle
denize yakın mı olmalı
doğa içinde bi yer mi olmalı
lüks mü olmalı
odası oda servisi iyi mi olmalı
havuzları fazla mı olmalı
içki olmalı mı
diskosu olmalı mı
.
.
.
yani daha çok şey var

bir otel öneremicemm

ama önermeyeceğim bir otel varr:KK52:

Kuşadası Grand Belish yemeklerr berbaattt ötesssiiiiiiiiii ortam çok iyi değill :KK51:

X