kızlar acil cevap!!!!!!!!!!

aslihanxx

Canım oğlum
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
577
2
43
kızlar 5 gün önce kan testi yaptırdım sonuç 2.00 dı. fakat az önce yaptığım idrar testinde 2. çizgi belli belirsiz çıktı. zaman geçtikçe görünmeye başladı ama halen belli belirsiz bu nedemek lütfen acil cevap ayrıca hafiften kasıklarım ağrıyo bugün adet olmam lazımdı

canım çizgi varsa hamilesindir yani zaten böyle bir durum olmasa eğer 2.çizgi hiç çıkmaz ama bence kan testi yaptır bi doktora görün en kısa zamanda en doğrusu bu sanırım umarım güzel haberler alırsın hayırlısı olsun cnm

canım çizgi varsa hamilesindir yani zaten böyle bir durum olmasa eğer 2.çizgi hiç çıkmaz ama bence kan testi yaptır bi doktora görün en kısa zamanda en doğrusu bu sanırım umarım güzel haberler alırsın hayırlısı olsun cnm

belli belirsiz 2. çizgi ama aynı zamanda hafif kasıklarım ağrıyo

kasık agrısına bakma kan degerine bakılırsa gebe değilsin ama idrar testine göre olabilirsin ama cok uzun zamandamı belirdi 2 cizgi bide gebelik olmazsa 2 çizgi cıkmaz

kızlar 5 gün önce kan testi yaptırdım sonuç 2.00 dı. fakat az önce yaptığım idrar testinde 2. çizgi belli belirsiz çıktı. zaman geçtikçe görünmeye başladı ama halen belli belirsiz bu nedemek lütfen acil cevap ayrıca hafiften kasıklarım ağrıyo bugün adet olmam lazımdı

CADIARZU canım aynı şey bendede var. adetime 5 gün kala erken gebelik testlerinden aldım yaptım pembe ince zayıf bir çizgi çıktı. öğleden sonra yaptığımdan emin olamadım ertesi gün sabah idrarıyla yeniden denedim ama koyu çıkmas gerekirken aksine daha belli belirsiz çıktı. eğer pembe mor vs. bir çizgiyse ihtimalin var ama renksiz bir çizgiyse ve 20 dk sonra belirdiyse geçersiz oluyor. bende yarın test yapıcam yine aynı çıkarsa direk kan testi yaptırıcam :teytey:

canım hayırlı olsun, benimde ikinci çizgi silikti hatta önemsemedim hamile değilim diye baştan, bi kaç gün sonra aklıma geldi hamileymişim, sözün kısası hayırlı olsun canım bebişin

canım hayırlı olsun, benimde ikinci çizgi silikti hatta önemsemedim hamile değilim diye baştan, bi kaç gün sonra aklıma geldi hamileymişim, sözün kısası hayırlı olsun canım bebişin

canım ya baya silikmiydi bu çizgi :eek: gözle görülen ama zor seçilen cinsden miydi yani :roflol: yoksa baya baya gözüküyormuydu:uhm:

Ben adet günü yaptım hamile olduğumu biliyordum ama önceden kan testinde öğrenmiştim merak ya idrardada göreyim dedim :)
Adet günü hafif bir çizgi çıktı.Ertesi gün yani bu sabah ilk idrarla yaptım baya koyu çıktı.

Kızlar silikse hamilesinizdir. Hadi hayrılı olsun.Kan testi yaptırın bak yarın merakta koymayın.

kızlar çok silik bir çizgi ya ufff hayal kırıklığına uğramak istemiyorum akşam idrarıyla yaptım birde eşimde gitmiş 10 tane daha test almış ne yapıcam offf

benim 2 hamileliğmde de ışığa tuttuğum zaman çok zor görünen ama belli belirsiz çizgi vardı
hatta belirsiz gibiydi ama hamileymişim

kızlar az önce gecenin bir vakti ikinci bir test daha yaptım başka bir marka onunda 2. çizgi silik çıktı. çok açık pembe bir çizgi ama silik hadi diğer yaptığım bozuktu ya da hatalydı bu damı hatalı offfff
5 gün önce yaptırdığım kan testi negatifti yani 2.00 dı. kafayı yicem ya

canım tam benim durumum olmus sende bende adetime 2 yada 3 gn kala kan testi yaptırmıstım kanda çıkmamıstı idarda belli belirsiz cıkmıstı adetimden 2 gün sonra kan testi yaptırdığımda hamile olduğum çıkmıştı bazen geç döllenme olabiliyor o yüzden de cıkayabiiyor
bence kesinlikle hamilesin cnm bian kendm yazmıs gibi hisettim sen yzını okuyunca aynısı bende de oldu

canım tam benim durumum olmus sende bende adetime 2 yada 3 gn kala kan testi yaptırmıstım kanda çıkmamıstı idarda belli belirsiz cıkmıstı adetimden 2 gün sonra kan testi yaptırdığımda hamile olduğum çıkmıştı bazen geç döllenme olabiliyor o yüzden de cıkayabiiyor
bence kesinlikle hamilesin cnm bian kendm yazmıs gibi hisettim sen yzını okuyunca aynısı bende de oldu

peki canım şuan hamilemisin o durumda ne oldu. benim sonuç kanda 2.00 çıktı ya canım benim birde sanki adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrıyor normalmi

Son düzenleme:
kızlar az önce gecenin bir vakti ikinci bir test daha yaptım başka bir marka onunda 2. çizgi silik çıktı. çok açık pembe bir çizgi ama silik hadi diğer yaptığım bozuktu ya da hatalydı bu damı hatalı offfff
5 gün önce yaptırdığım kan testi negatifti yani 2.00 dı. kafayı yicem ya
canım bence buyuk ıhtımal hamılesın..hem kanda negatıf cıkınca deger 0 lı bırsey cıkıyor..ben bundan 2 ay once yaptırgımda 0,100 cıkmıstı 1 bıle degıl..:roflol:yarın sabah erkenden bır kez daha test yap ve ona gore bır doktora gorun yenıden kan testı yapsınlar...
sevgıler..:dance:

canım bence buyuk ıhtımal hamılesın..hem kanda negatıf cıkınca deger 0 lı bırsey cıkıyor..ben bundan 2 ay once yaptırgımda 0,100 cıkmıstı 1 bıle degıl..:roflol:yarın sabah erkenden bır kez daha test yap ve ona gore bır doktora gorun yenıden kan testı yapsınlar...
sevgıler..:dance:

bugün adet olmam lazımdı daha olmadım ama ara ara kasıklarım ağrıyor sanki adet olacakmışım gibi
inşallah hamişimdir. tekrar kan testi yaptırmaya korkuyorum hayal kırıklığı olacak diye:uhm::uhm:

kızlar çok silik bir çizgi ya ufff hayal kırıklığına uğramak istemiyorum akşam idrarıyla yaptım birde eşimde gitmiş 10 tane daha test almış ne yapıcam offf

canım benim kan testini yapalı 5 gün olmuş diyosun bence hormon kendini anca salgılıyor olabilir bu yüzden sonuç öyle çıkmıştır. ama bencede hamilesin diyorum...
nedense ben bu 2. çizgiyi sizin gibi silik bile göremiyom ak beyaz benimkiler......keşke görsem..

bu arada eşin Allahtan eczaneyi satın almamış......:roflol:.....sen bol bol test yaparsın artıkın.......:dance: :içelim:

aslıhan tebrik ederim hamile olmasan 2. çizi silik değil,hiç çıkmazdı.İlk hamileliğim enim de aynı adet oalcakmışım gibi kasıklarım ağrıdı .Ama adetime 2 gün kala test yaptım bii silik 2 çizgi çıkmıştı

aslıhanbizi mutlaa haberdar et çok merak ediyorum,bence kesin hamilesin de......

X