Kızlar acil cevap bu sağ sirke mi

Dilara55333

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
5.903
5.115
39+3 haftalık hamileyim zorlu hamilelik vs derken bugüne kadar geldik şükür fakat şimdide kızımın saçına sirke düşmüş ağlamakdan mahvoldum çünkü doğuma bir kaç gün belkide saatler vardı zaten ailem vs burda değil Nyse paranit aldık iki gündür yıkıyorum yastık kılıfı vs değişti bende dün yıkandm bugün yıkanmadim kızımın bugün saçını da kestik. Biraz önce uyurken baktım kalmısmi diye hala 5-6 tane çıktı çıt çıt yapamıyorum peçete ye koyunca rengi sarı kahve sağ mı kalmış bunlar acil cevap lütfen yarın yine yıkicam

Eklentiler

• IMG_20220930_034006.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 340
Doğum öncesi strese girdim Allahım yardım etsin inanın o kadar titiz davranıyorum ki. Kurtulunca hemen korumak için spreyi varmış bu markanın onuda alcam ama şampuan ilk yıkamada %100 diyor iki gündür özenle yıkayıp temizledim üstelik saçınida kestirdim niye hala çıkıyor bu illet

Bu saatte dert oldu bana doğuma çok çok az var
Sakin ol çaresiz bir şey değil ki bu. Şampuanı var, tokası var çözülecek durum bunlar. Eczaneden iki farklı marka al ki kesin olsun bol bol yıka geçer gider sakin ol sen

Sakin ol çaresiz bir şey değil ki bu. Şampuanı var, tokası var çözülecek durum bunlar. Eczaneden iki farklı marka al ki kesin olsun bol bol yıka geçer gider sakin ol sen

Normal günde olsam bu kadar panik yapmam ama düşünün ki doğuma belkide saatler var be ben lohusa halimle bebekle mi bitle mi uğraşicam gerçekten saatlerce ağlamak istiyorum doğum korkusu yanına birde yanına bit korkusu ekledim

Ay nolacak bitten, annem çok titiz bir kadındır ona rağmen küçükken çok bitlenirdim O kadar sene öncenin bir şampuanıyla bi kez yıkadı annem geçer giderdi sizde korkmayın, Babası her akşam yıkar kızınızı olur biter

Ayıklamak lazım ama yıkama ile olmuyor ki sadece fotoğraftaki sağ sirke mi sizce

Hormonlardan herhalde yoksa büyütecek bir şey yok. Hepimiz bitlendik ne olacak. Eve geçer diye korkmayın hiçbir şey olmaz nefes egzersizleri yapıp rahatlamaya çalışın. Sağlıcakla kucağınıza alın bebeğinizi

Çıtlamiyorsa ölüdür

Saolun teşekkür ederim hafif sancim var ve ben bitle uğraştıgm için kötüyüm aslında yarın düzleştirici ile düz yapcam saçları o zaman ölür belki iyice.. Son olarak sapa sağlam da olsa çıt yapamıyorum ilk gördüğümdede yapamadım onun için aldıklarımı peçete koyup tuvaletin deliğine atıyorum

Evi dip bucak yıkayın özellikle kumaşları
Geçer ya düzenli bakımla geçer size bulaşmamasına dikkat edin . Üzülmeyin her çocuk yaşamıştır birkere

İncecik tarakları oluyor o şampuanların onunla da taradınız mı? Ama ölüdür muhtemelen onlar dökülüyordur belki.

Ayıklamak lazım ama yıkama ile olmuyor ki sadece fotoğraftaki sağ sirke mi sizce
Niye ayıklıyorsunız ki? Şampuanlardan bit tarağı çıkardı eskiden onla taramak yeterdi. Resimdekinin ne olduğunu anlayamam malesef

Paranit kökünü kurutur merak etmeyin. Ölü o görseldekiler.

Sabah akşam o ince tarakla tarayin, kucağınıza beyaz bir havlu veya örtü serip, saçı boyar gibi tutam tutam ayırıp, kökten uca kontrol edin.
Bitler ölse de geri yumurta kalabiliyor, bir kac gun sonra bir şampuanlama daha yapın.

Çocukken hiç bitlenmedim , ilk bitle tanışmam geçen seneydi. Kuzeninden kızıma bulaştı. Kızımdan da bana :) 32 yaşında bitle tanışmış oldum. Şampuanın içinden tarak çıkıyor ya ben 1 yıldır herhafta o tarakla tarıyorum tedbir amaclı. Çocuklar temas ediyor malesef , çok stres yapmayın şampuanla geçer ama sık sık taramalisiniz sirkeler için.

Küçükken çok bitlenirdim ben. Ölüler bunlar yüksek ihtimal. Sirkelerde beyazlıklar varsa ölğ oluyolar. Canlı olanlar daha diri ve koyu oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…