kızlar acil cevap bekliyorummmm

bebexgximveben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
317
1
senağlama ya kızlar oğlum iki hafta falan önce ateşlendi doktora gittik boğazı enfeksiyon kapmış dedi neyse 3 gün ilaç kullandık kontrole götürdük maşallahçok iyi balmışsınız dedi ama şimdide boğazından hırıltı geliyo soğuk almış gibime geliyo ilaçta kullansın istemiyorum simdiden ıhlamur iyi gelirmi veya boğaza iyi gelen bi çay varmı varsa onu kullanıyım hem bitkinin ne zararı olucak cevaplarınızı bekliyorum canlarım....:1hug:

canım benim kızımında ateşi çıktı burnu akıyo.sirkeyle ateşini düşürdüm burnunada deniz suyu damlatıyorum göğsündede hışırtı var ama bence bişi verme.en iyi ilaç anne sütü.bolca emzir derim.dün çoktu hışırtı bolca emzirdim bugün o kadar yok inşallah yarınada bişi kalmaz.doktorlar bile ilk altı ay su dahil bişi vermeyin diyolar
geçmiş olsun canım

canım öncelikle geçmiş olsun .bunu geçen yıl dogum yapan bi arkadaşımdan duymuştum onunda oglunda hırıltı varmış oda sırtına ve gögsüne gazete kagıdı koyupöle giydiriyomuş gazete sırtının terini çektiği için kıyafeti nemlenip sogumuyo ve bu sayede hırıltısı da çabuk geçiyomuş.. istersen sende bi dene nasılsa zararsız bişi..

ünvere dediğine katılıyorum annem bana da aynısını yapardı..... bu arada sizler ve bebişleriniz iyidir inş arkadaşım sana da çok geçmiş olsun

kızlar teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için elifcim deniyim bi ama gazetelerde pek temiz değil kaç el değiştiriyo oğlum çok hassas bide mikrop kapmasın zaten çok öpüldü diye boğazı enfeksiyon kapmıştı...ben kıymıyorm öpmeye...

cnm benimki henüz ateşlenmedi şükür ama gaz problemimiz çok rezene ve anoson karıştırıp kaynamış suda bekletip içiriyorum. emzirmek bence de en iyiyöntem.geçmiş olsun miniğini öpüyorum kocaman cnm

canım öncelikle geçmiş olsun. umarım çabuk iyileşir. gazete yerine yüz örtüsünü sar, o hem hijenik olur hem de çabuk teri çeker tülbentten olduğu için

Canim gecmis olsun oncelikle..Umarim biran once iyilesir bebisin. Benimde fikrim gazete kagidi cok pis bisey. Yani belki etkili olabilir ama onun yerine tulbent daha uygun olur. Benim oglumunda vucudu cok hassas ve kesin koysam gazete kagidi kabari verir..Bol bol emzir..Eminim annesutun gogsundeki hiriltiyi da geciricektir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…