kızlar acil cevaaap

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
KIZLAR ACİL CEVAP!!!
ben 17 haftalık hamişim.salı günü ultrasona girdim rahmimde,bebeğimin hemen üstünde kalın şerit oluşmuş.ip gibi..kalın bir sıvı...doktor bebeğe zarar vereceğini sanmıyorum dedi am çok korkuyorum.morelim çok bozuldu.nereden çıktı bilmiyorum oluyormuş bazen gebelerde.böyle olan varmı bana yazın.çok üzülüyorum...senağlama

Ne demek sanmıyorum, onca yıllık meslek hayatında hiç görmemişmi doktor böyle şeyleri, hem bir hekim net konuşmalı yada bu olayı araştırmalı.Ben hiç duymadım o dediğin şeridi. İmkanın varsa başka bir doktora git bence birde ondan dinle.

canım bazen bebeğin bulunduğu suyun içinde yağ birikirmiş belki öyle bişeydir üzme canını nolur sen üzülürsen bebişte üzülür annesi birşey olmaz Allahın izniyle benim başıma gelmedi daha 9 haftalığım ama yazmak istedim. moralini yüksek tut iyi düşünelim iyi olsun canım internete soru sorabileceğin webbebek forum var oraya üye olup doktora sorabilirsin üzülme ne olur... dr. sevinç hanıma sor.

bende yarın başka hekime görünücem.tatmin olmazsam doktorumu değiştircem.sağolun.Allah hepinizin yardımcısı olsun.

Bu işler şakaya gelmiyor malesef erken tanı ve müdahale hayat kurtarır. Bende doktorumda pek memnun değilim ama benim bulunduğum ilçede 1 tane doktor var mecburun ona gitmeye.

X