Kızlar ACİL Bursa'da HSG!!!

Super Moms

14.o2.2o13👶
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
104
453
Kızlar selam Rahim filmi için bugün devlet hastanesine gittim beni özel bir kuruma yönlendirdi devlet hastanesinde çeken yer yok mu 2000 2500 gibi fiyatlar söylüyorlar lütfen yardımcı olun 🥺🥺

Kızlar selam Rahim filmi için bugün devlet hastanesine gittim beni özel bir kuruma yönlendirdi devlet hastanesinde çeken yer yok mu 2000 2500 gibi fiyatlar söylüyorlar lütfen yardımcı olun 🥺🥺
Bursada burtom var en uygun orası ama şiimdiki fiyatları bilmiyorum bi arayıp öğrenebilirsiniz

Merhaba ben en ucuz burtom diye gittim,burtomda çekildim anestezili (2500-oda verildi ve işlem sonrası çorba verdiler kendime gelmem için) ve tüplerim kapalı çıktı sözde açılmamış,ertesi gün tomokayda anestesi olmadan 2250₺ çekildim(suryapı arkasında) işlem çok kısa sürüyo 30-40 saniye adet sancısı gibi çekiyosun ve işlem sırasında açılmayan tüpleri kateterle açıyolar sadece doğuştan tıkanıklığa müdahele edemiyolar. Aşırı aşırı öneririm ben çok üzüldüm burtom sonrası sdece tüp bebek olur dedi doktor daha da yıkıldım ama tokomayda işlem sonrası tüpler açılınca Ertan Okay hoca inşallah tüp bebeğe gerek kalmadı Allah bizi de vesile kılsın dedi içime su serpildi. Kesinlikle başka yere gitme derim hatta işlem sırasında bunun için mi dün anestezi aldım ben diye kendimi sorguladım..

X