Kızlar acil Beta hcg 35

gizemli_2000

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
32
9
22
Mezbaha kızlar transfer oldum ve bugün 8. Günüm
İki gün önce kan verdim beta için 8.4 çıktı bekledim bugün verdim 35.4 çıktı yükselip bana az geldi gebelik olmasa da beta hcg yükselir mi yardımcı olur musunuz korktum

günde 2 kat artış beklendiği için gayet iyi gibi h canınızı sıkmayın erken vermişsiniz kanı ondandır içinizi ferah tutun

Hayırlı olsun transfer gününe göre beta değeri normal 2 gün sonra tekrar verirsiniz

İlk Testi transferin kaçıncı günü yaptınız ? Ve kaç çıkmıştı
İlk transferin 4.gunu yaptım evde gebelik testi silik çizgi gördüm
Sonra 4. Günü 8.4 çıktı
Transferin 6.Günü 35 gördüm
Transferin 14. Günü 2111 cıktı doktorum iki gün sonra bir daha verdi
16. Günü 3332 ye çıktı elhamdülillah
Doktorum ilaçlara devam et 10 gün sonra kese görmeye gelebilirsin dedi

Bu değerlerle kese görünmesi lazımdı zaten ,nasil on gün sonra kese görmeye gelebilirsiniz demişler ki ?
Bildiğim kadarıyla 1500 olunca beta kese görünüyor
Ya aslında ben de gitmek istedim ama doktor 10 gün sonra git diyor bende anlamadım aranız da Fertijin tüp bebek merkezine giden var seval hocaya o öyle dedi herkese öyle diyormuş

Ya aslında ben de gitmek istedim ama doktor 10 gün sonra git diyor bende anlamadım aranız da Fertijin tüp bebek merkezine giden var seval hocaya o öyle dedi herkese öyle diyormuş
Valla orayı bilmiyorum da bana saçma geldi açıkçası. Hatta bu değer ile iki gün belki de yarın bile gitseniz kalp atışını duyarsınız

Valla orayı bilmiyorum da bana saçma geldi açıkçası. Hatta bu değer ile iki gün belki de yarın bile gitseniz kalp atışını duyarsınız
İşte ben de öyle düşündüm çok da istedim gıtmeyş ama hastane olumlu sonuç aldıktan sonra bi degişti ne bilgi veriyorlar ne de bişey hayırlı olsun bile demediler 10 gun sonra kese görmeye gel dedi sadece bende şaşırdım
Ne yapsam ilk muayene nasıl olur acaba

Maşallah çok artmıs bence kese görünür suan.ama doktor garanti olsun diye 10 gün sonra gel demis

Bence burada bir yanlış var transferin 4. Günü testte hiç çıkmaz silik çizgi nasıl çıktı ve beta 8.4 eminmisin tekrar bir kontrol edermisin rica etsem ?

Eklentiler

• 1000162544.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 19
  • 1000163570.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 18
  • 1000165881.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 12
  • 1000168415.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 17
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…