Kızlar acil bakin!!Ovitrella çatlatma iğnesi sonrasi adet olmadi?

Kadermelisa

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2022
127
86
24
Kızlar 31 Ekimde iğne oldum,bugün 16. Gün 13. Günde kan verdim 0.16 çıktı ama hala adet olmadım,3 Gün öncesine kadar adet ağrısı bacak ağrısı falan vardır birden hepsi kesildi su an hic ağrım sızım yok.
İğne olanlar en geç ne zaman adet oldunuz veyahutta en geç hamileliği ne zaman öğrendiniz??

Ben iğne günüyle birlikte 19. Günde adet oldum. İğne gününü saymazsak 18. Gün. Gebelik yoksa ilerleyen günlerde mutlaka regl olursunuz.

Ben iğne günüyle birlikte 19. Günde adet oldum. İğne gününü saymazsak 18. Gün. Gebelik yoksa ilerleyen günlerde mutlaka regl olursunuz.
aa aynı gün adet olmuşuz. bende iğnenin 19.günü olmuştum
günü değişebiliyo gebelik yoksa çok kasmayın illaki sökülür. ben normalde asla adet olamıyorum bu yüzden dr bekleyelim dediginde bosuna zaman kaybı gelmeyecek ilaç verseydi keşke dedim 2gün sonra geldi

İğne vurulunca mutlaka geliyor yaa

Bende en geç 17. Gün adet olmuştum testiniz negatifse mutlaka adet olursunuz zaten ,ama inşallah hamilesinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…