Kızlar 5 haftalık hamileyim grip oldum boğazlarım falan iki gündür çok kötü öneriniz var mı

sharkliertyu

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
228
44
26
Kendi kendime iyileşmeye çalışıyorum pekmez,su, çorba vs ama öneriniz var mı ilaç kullansam mı, hemde ishalim var

Doktora gidin hamile olduğunuzu söyleyin ishali kesmek için belki ilaç verebilir ishal tehlikeli hamileliğin ilk haftalarinda

Ben de hamiş olarak hasta olanlardanım doktorum ilaç içirmedi sadece zencefil bal limon çayı içiyorum ishalin için de bence patates haşla ye geçmiş olsun

Bende yeni hamile kaldığımda çok ağır grip olmuştum günde iki fincan ballı limonlu ıhlamur içebilirsin beni yumuşatıyordu baya

gecmiş olsun bende 8 haftalık hamileyim ve gribim doktorum zencefil ıhlamur içebilirsin dedi.. ateşlenmeni istemiyorum ateş tehlikeli ateşlenirsen acile gel serum taksınlar dedi.. öksürükte var gbi diye pekmez içiyordum bu sabah ilk defa aç karnına içtim o da midemi bulandırdı çıkardım pekmezi aç karnına içmemeye dikkat edin.. bogazım daha cok tahriş oldu

Bende bir sürü şey deniyorum çorba pekmez vs limonlu ballı suyuda deneyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…