Kızlar 3 haftalıkken midesi bulanan oldu mu??

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
merhaba hanımlar.
çok erken olduğunu ve sabırsız davrandığımı biliyorum ama meraktan çatlamak üzereyim. Biz artık ardaya bir kardeş düşünüyoruz.ocaK 8 de son adetimi gördüm şu an midem fazlasıyla bulanıyor.henüz çok erken ama bu mümkün müdür? Yani 3 haftalık bir gebelikte mide bulantısı olur mu?? Bhcg yi haftaya yaptırmayı düşünüyorum. Pazartesi ardamın doğumgünü. Belki oğlumun doğumgününde güzel bir sürpriz alırız diye.:

Son düzenleme:
canım inşallah hamilesindir de 3.hafta erken değil mi bulantı için?gerçi ben anne de değiim,hamile de deilim sen daha iyi biirsin bir anne olarak ama bazen kendimizi fazla dinliyoruz galiba.bende bu ay bulantı,baş dönmesi,kasık ağrısı,adet gecikmesi yaşadım ama sonuç negatif.
yanlış anlama lütfen moralini bozmak istemem.Allah gönlüne göre veriri inşallah,oğluşuna bir kardeş verir.

Evet canım ben de ona şaşırdım Ardada zaten olmamıştı böyle erken bulantılar belki de üşüttüm ondan bilemiyorum sadece 3 haftalıkken midesi bulanan var mı onu öğrenmek istedim. Psikolojik diyeceğim ama ortada cidden bir bulantı var.:))

ardayasbu bu ay benimde öyle oldu anlamadım ama 1 hafta boyunca midem bulandı hemde öyle böyle değil uyuyor uyanıyordum hala mide bulantım geçmemiş oluyordu. şimdi geçti yok ama arada oluyor parfüm kokusu vs. mahfediyor beni belki hep vardı bunlar ama yeni dikkatimi çekti. adetime az kaldı hamileysem yazarım:)

ardayasbu bu ay benimde öyle oldu anlamadım ama 1 hafta boyunca midem bulandı hemde öyle böyle değil uyuyor uyanıyordum hala mide bulantım geçmemiş oluyordu. şimdi geçti yok ama arada oluyor parfüm kokusu vs. mahfediyor beni belki hep vardı bunlar ama yeni dikkatimi çekti. adetime az kaldı hamileysem yazarım:)

inşallah hamilesindir canım haberini bekliyorum

X