Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlaarrr buraya bi yöntem kullanıpta kesin sonuç alanlar yazsın lütfen ....

offoff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
569
6
kızlar bu sayfaya herhangi bi yöntem uygulayıpta kesin sonuç alan herkesin yazmasını istiyorum lütfennn böylece sadece işe yarar yöntemlerin 1 sayfada toplanamasını sağlayacağız.......

geçen sene küç içtim 2 ay falan o sırada normal kremle masaj yaptım 2 cm büyüdü.aradan 1 sene geçti hala 2 cm duruyo.mart ayında da mersin yağı kullandım bi dolgunluk oldu.şuan çörekotuyla masaj yapıyorum.1 cm büyüme oldu hemen bende şaşırdım.durum böyle.

kızlar görünüşe göre fayda sağlayan 2 şey war şimdilik.. küç ve çöerkotu yağı.. bakalım başka neler yarar sağlamış görücez kızlr :KK66: kaydirigubbakcemile5

geçen sene küç içtim 2 ay falan o sırada normal kremle masaj yaptım 2 cm büyüdü.aradan 1 sene geçti hala 2 cm duruyo.mart ayında da mersin yağı kullandım bi dolgunluk oldu.şuan çörekotuyla masaj yapıyorum.1 cm büyüme oldu hemen bende şaşırdım.durum böyle.

anladım cnm ama en çok yarar sağlayan küç oldu sanırım yerimseniben

ya kızlar merak ettim bu küç ne oluyo eğerki işe yarıyorsa bende kullanayım .
ama bide şöle bi sorun var bu göğüse majas yapcazda olmayan göğüs dokusunamı masaj yapcaz yani bi kısım gögüs olmalıki masaj yapalım dimi. off of sinirlerim bozuldu genesenağlama

ya arkadaşlar bu kara üzüm çekirdeği sanırım küç.
ama o daha çok antioksidan özellikle olduğu için çok tüketiliyormuş. göğüsleri nasıl büyütüyor açıkcası anlamadım

ewet cnm kara üzüm çekrdeği ama bende nasıl kullanıldığını bilmiyorum arkadaşa sordum ama hala cwp gelmedi :1no2:

ben şöyle kullanmıştım sbah akşam 1 çay kaşığı küçü suyla yuttum sonra üşendim bıraktm. istersen başka şeylerle karıştırıp yiyebilirsn yoğurt gibi. ama en iyisi su ile yutmak. ilk başta zor oluyor ama snra alışıyorsun

ben şöyle kullanmıştım sbah akşam 1 çay kaşığı küçü suyla yuttum sonra üşendim bıraktm. istersen başka şeylerle karıştırıp yiyebilirsn yoğurt gibi. ama en iyisi su ile yutmak. ilk başta zor oluyor ama snra alışıyorsun

tmm cnm tşk opuyorumnanaktan

yaaaw büyütmeye ne uğraşıyorsunuz ..
alın size kesin çözüm :

bebek yapıp emzirmek :)))))))))))))))

arkadaşlar nacizane bir tavsiyem var, dikkate alırsanız ne ala...
ben bu forumun baya eski müdavimiyim aslında, bir zamanlar burada yazan herşeyi takip ediyordum yani nerdeyse herşeyi biliyorum.

araştırmadan onlarca forum açıldığı için forumlar inanılmaz karışıyo ve okumak çok daha zorlaşıyo.
daha önce de 'kesin sonuç alanlar' gibi başlık çok defa açıldı ama şimdi de olduğu gibi sen ne kullandın ben ne kullandım derken diğer forumlarla aynı kapıya çıkıyor, karışıyor da karışıyor, okuyanlar asıl bilgileri elemeye çalışmak için belki de saatlerini harcıyor...

dolayısıyla tam da konu başlığını açan arkadaşın dediği gibi yalnızca ama yalnızca etki gören arkadaşlar, ne kullanmış nasıl kullanmış olabildiğince detaylı yazsın ve bu forum yalnızca bundan ibaret olsun ki net bir bilgi hazinesi olsun. gerekirse özelden sorun. umarım anlatabildim.. uygulayıp uygulamamak size kalmış.

ben sadece nemlendirici kremle masaj yapıyorum 1 haftada gözle görülür şekilde farketti bence hepsinden etkili masaj

ben de bebek yağıyla masaj yapıyorum. dolgunlaştılar.
şunu diyebiliriz ki neyle yaparsanız yapın masaj kesinlikle çok önemli ve işe yarıyor.

arkadaşlar nacizane bir tavsiyem var, dikkate alırsanız ne ala...
ben bu forumun baya eski müdavimiyim aslında, bir zamanlar burada yazan herşeyi takip ediyordum yani nerdeyse herşeyi biliyorum.

araştırmadan onlarca forum açıldığı için forumlar inanılmaz karışıyo ve okumak çok daha zorlaşıyo.
daha önce de 'kesin sonuç alanlar' gibi başlık çok defa açıldı ama şimdi de olduğu gibi sen ne kullandın ben ne kullandım derken diğer forumlarla aynı kapıya çıkıyor, karışıyor da karışıyor, okuyanlar asıl bilgileri elemeye çalışmak için belki de saatlerini harcıyor...

dolayısıyla tam da konu başlığını açan arkadaşın dediği gibi yalnızca ama yalnızca etki gören arkadaşlar, ne kullanmış nasıl kullanmış olabildiğince detaylı yazsın ve bu forum yalnızca bundan ibaret olsun ki net bir bilgi hazinesi olsun. gerekirse özelden sorun. umarım anlatabildim.. uygulayıp uygulamamak size kalmış.

çok haklısın arkadaşım yoksa ben kafayı yicembtün yazıları okumaktan boshayallersmile

otekı konuya yazdıgım ve basarılı oldugum yontemıde buraya yazıyorum aynısını madem burda sonuc alanlar var bende eklıyım

kızlar 27 yasıma yenı gırdım.1.75. boyunda 53 kıloyum 75 beden destekli kullanıp ıcını dolduramayanlardanım.maalesef tahta denen cınsten goguslerım vardı.hanı sız dıyosunuz ya yatınca goguslerım dumduz kayboluyo dıye.benım ayaktayken bılem oyleydı

şimdi DESTEKSİZ 75 TAKIYORUM EVET DESTEKSİZZZZ ve 75 DESTEKSİZİ INANILMAZ DOLDURUYOR HATTA GOGUS ARAM BILE VAR HAFIFTE OLSA
ne mi yaptım aslında sızlerın yaptıklarından farklı degıl:
1-bı kupa suyu kaynat
2-ıcıne rezene,adacayı,serbetçiotu,hayıt 1 cay kasıgı,corekotu yagı koydum demlemeye bıraktım 10 dakka ve hergun ıctım

Suan da goguslerımle mutluyum.İnsallah herkesın ısıne yarar...

X