kızlaarr yardım edin kimyasal gebelik durumu söz konusu:((

elaaa26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2011
12
0
kızlar merhaba.. benim son adet tarihim 19 temmuz. ovulasyon tarihleri 2-6 ağustos arasıydı. dayanamadım adet tarihinden 4 gün önce kan verdim. hcg 4,6 çıktı. ertesi gün 8,1 dün 11.7 ve bugün yani adet olmam gereken gün 20.9 çıktı. hemen doktora gittim sonuçların erken olduğunu hatta kimyasal gebelik olabileceğini söyledi..moralim çok bozuldu..bir hafta sonra testi tekrarlayalım dedi..böyle bir durumla karşılan oldu mu?

guzelim degerin düşük ama hizli ve düzenli yükseliyor bence yumurtlama tarihin yanlis yada 6si 7si falan oda batı 20si 21ine atar yani 4 5 gun sonra degerin epey yukselmis olur sen pazartesi tekrar kan testi yaptir ve sakin üzülme rabbim dogru zaman buysa melegini vermiştir zaten sana

olabilir aslında. çünkü geçen adet tarihim 6 gün gecikmişti. o zaman hcg degerim ikinin altında çıkmıştı.. şimdi adet öncesinde 20,9 çıktı.. umarım dediğin gibi olur çok teşekkür ederim biraz olsun rahatladım:))

merhaba,
ben 2 ay önce kimyasal gebelik yaşamıştım.adetim 10 geçince kan verdim.hcg 123 çıkmıştı.ertesi gün kanam geçirdim ve korktum tabiki sevinemeden üzüldüm.kanamam olunca hemen kan verdimhcg 75 e düştü.ve doktor bana kimyasal gebelik yaşadığımı söyledi.değerim düşene kadar iki günde bir kan verdim.çok zor bir durumdu.
umarım sizde böyle bişey yaşamazsınız.sizi görünce hemen yazmak istedim.benim ilkti çünkü ve sonrası beni çok üzdü.
size tavsiyelerim var;
öncelikle sakın ama sakın üzülmeyin.huzurlu olun mutlu olun..allah nasip etsin inşallah.maşallah değerinizin yükselmesi iyi gidiyor gibi.
hemen yarın eğer kullanmıyorsanız folik aside başlayın.folidoce isimli her gün birtane alın mutlaka.
ve diyelimki kimyasal gebelik hiç korkmayın aynı adet oluyorsunuz hiçfark yok.en iyi tarafı kürtaja gerek kalmaması kanama ile düşmesi ve bana doktor şunu söylemişti kimyasal gebeliksin ve çoğu kadın farketmeden bunu yaşıyor kanamayla adet görüyor sen bilinçli olduğun için gebeliğini erken farketmişsin ve şimdi böyle oldu.embrio sağlıklı olmadığı için rahime tutunamıyor.senin sağlığında bir sorun yol demişti.
neyse çok uzatmayayım.yani hiç korkmayın.kendinizi üzmeden çok huzurlu bir hamilelik geçirirsiniz inşallah.ben inanıyorum herşey sizin için çok güzel lacak.ben yukarıda saydıklarımın hiçbirini yapmadım maalesef.kendinize çok ama çok iyi bakın

inanın beklemek o kadar zor ki( insan ister istemez ümitleniyor hayaller kuruyor..güzel temmenileriniz için çok teşekkür ederim.. herşeyin hayırlısı diyorum ve bekliyorum çünkü elden başka bir şey gelmiyor..sizin için de herşey çok güzel olur umarım..sizde kendinize çok iyi bakın..

benimde catlatma ignesindem sonra 9.gun 3,7 cikti hcg.yukselme ihtimali var demekki

bende de aynı durum var adettin 5 gün geçti 22 çıktı dr ya geç döllenme yada kimyasal gebelik dedi yarın test de belli olur
sende testi tekrarla düzenli bi şekilde artıyorsa geç döllenme olabilir..

inş geç döllenmedir. ama bu sefer haftaya cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum testi tekrarlamak için kızlar inş sizin de istediğiniz gibi sonuçlanır testler...

kızlar tekrar merhaba.. bugun tekrar hcg baktırdım değerim 84.3 olmuş. cuma günü hcg 20,9 du..sizce nasıl hamılemiyimdir yoksa kimyasal gebelık midir? adetim 2 gün gecikti.. sizce nasıl değerlerim normal mi(

merhaba Hcg nin 2günde bir 2kati kadar artmasi gerektgni biliyorum 2gunde bir kan testine devam etmelisn duzenli artmissa sikinti yoktr insallah önemli olan degerin düsmemesi

Merhaba arkadaşım benim de son adet tarihim 20 temmuzdu ve bebeğimiz olsun istiyorduk. 3 aydır 28 günde bir adet oluyorum ama 2 gün sürüyordu. 1 hafta önce 3 haftalıkken idrar testiyle hamile olduğumu öğrendim. Her nekadar çok erken olsa da acaba test yanlış mı diye düşünsem de dün adet olmam gerekiyordu, olmadım. Kasıklarda ağrı devam ediyor. Haftaya bir idrar testi daha almayı düşünüyorum. Doktorunun kimyasal gebelik düşüncesi aslında çok normal aynı şeyi geçen hafta ben de düşündüm. Her kadın hamile kalıyor ama adet olunca hamileliğinin bittiğini bilmiyor. Aynı şekilde temmuzda adet gördüğümde de aynı şimdiki gibi belirtilerim vardı ama test yapmamıştım büyük ihtimal gebelik gelişti bende sonra adetle bitti. Bu kürtaj gibi olmaz merak etme. Bu benim 3. bebişim olacak arada bir kürtajım oldu- bebeğim çok aşağı tutunmuş-ben pek değer numaralarından anlamam ama her gebeliğimde idrar testim doğruydu ilk kez 3. haftamda öğrendim diyebilirim. Hiç sıkma canını inşallah rahat bir hamişlik yaşarsın.

kızlar tekrar merhaba.. bugun tekrar hcg baktırdım değerim 84.3 olmuş. cuma günü hcg 20,9 du..sizce nasıl hamılemiyimdir yoksa kimyasal gebelık midir? adetim 2 gün gecikti.. sizce nasıl değerlerim normal mi(

cnm. bence hic korkma. masallah degerinin artisi gayet guzel gidiyr. bence kimyasalngebelik degil. artik kendini delik desik etme. cumaya kadar bekle derim. eger pembe leke yada kanama olursa o zaman dr.a basvur. yoksa kafan rahat olsun. bence gec dollenmis bu kuzucuk o kadar.

merhaba:
çok sevindim bence kimyasal değil.daha adetinize 2 varken çıkan değer gayet güzel bence...şimdi rahatlama kendiniz hiçbirşeye üzmeme dönemiiinşallah ki hamilesiniz.sizin adınıza çok sevindimm..Allah sizi korusun.

inş öyledir ..perşembe test yaptırmayı düşünüyorum tekrar ama o zamana kadar günler nasıl geçicek bilmiyorum..allah herkesin gönlüne göre verir inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…