Kizlaarr siz bebislerinizi kacinci haftata gördünüz

cidy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
579
1
Kizlar ben bugün dr. gittim 6.haftanin basindayim ama hala kese gözükmedi dr.da bana ümit vermek istemiyor galiba dis gebelik olabilir diyor hala, moralim bozuldu iyice senağlama lütfen icimi rahatlatin ( (vajinal bakti)

Kizlar ben bugün dr. gittim 6.haftanin basindayim ama hala kese gözükmedi dr.da bana ümit vermek istemiyor galiba dis gebelik olabilir diyor hala, moralim bozuldu iyice senağlama lütfen icimi rahatlatin ( (vajinal bakti)

cidy bhcg değerin kaç.üzülme bence daha erken

bhcg gecenhafta 3560 di bugün yine kan aldilar ama sonuc henüz cikmadi

canım yaaa seni üzmek istemem ama vajinal ultrasonda görülmesi gerekirdi bence değerinde iyi...
benim ilk gebeliğimde keseyide bebeğide 6. haftada görmüştük inşallah bi aksilik yoktur canım yaaa....

bhcg gecenhafta 3560 di bugün yine kan aldilar ama sonuc henüz cikmadi

canım rahat ol,bende 6 haftalık hamileyim daha dr.a gitmedim.dr u aradım ve ne zaman geliyim,ne zaman görebiliriz diye sordum dünden önceki gün.o da bana daha gözükmeyeceğini değer 5000 ve üzeri olduğunda gözükeceğini söyledi.rahat ol bence sorun yok

belki geç döllenme olmuştur bizim hesabımıza göre 6 haftalık olabilir ama belkide 5 haftalıktır.zaman ve sabır ayrıca dua.sakin ol bebişini de üzme

gec döllenme olabilir canım bidahaki gittiğinde görülür aslında dış gebelik olsa görürdü doktor.başka doktora git derim.

canım ben seni üzmek istemem asla arkadaş doğru söylüyo canımmmmmmmm

bende sanırım 6 haftalıkken gittiğimde kese gözükmüştü ama bebek görünmemişti.dr olur böyle deyip 10 gün sonra yine gel dedi o zaman gözükmüştü.şuan çok küçük o yüzden kesede bebekte görünmüyor olabilir.canını sıkma herşey yoluna girecek....

kizlar dün ultrasonda kese gözüktü kan degerimde yükselmis yine :))

hayirlisi insallah :))

hayırtlısı olsun cnm ya.zeten ben 7. haftada öğrenmiştim ve o zaman gözükmütüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…