Kizlaarr Rica Etsem Bakabilirmisiniz

Umarim Hamişlikdendirr Vallahi çok çaliştim Ben Bu Ay.. :)) Rabbim .. Inşallah Kabul Et Dualarimizi.... çabucak Hamiş Ve Anniş Olalim Sağlikla Büyütelim Bebişlerimiz Anali Babali... :)

bende inanki bu ay bi çalıştım bi çalıştım gündüzleri uyuşuk maymun gibi bitkin bitkin gezdim zevkten diil haŞeniz tamda yumurtlamaya denk getirdim tabi bence ama genede bilmiym:bbo: inşallah allahım duy sesimizi karnımıza bi bebek!mememize süt ver eli ayağı düzgün sağlıklı ver allahımmmmmmmmmmm amin:tomato:

ya 1.5 gün geçtiğinde eczanedeki dandik testten aldım bişe çıkmadısenağlama şimdide inanılmaz korkuyom hüsrana uğramaktan:1no2:senağlama şöyle 10 gün olsamı diyom genede bilmiyom:uhm:

bende inanki bu ay bi çalıştım bi çalıştım gündüzleri uyuşuk maymun gibi bitkin bitkin gezdim zevkten diil haŞeniz tamda yumurtlamaya denk getirdim tabi bence ama genede bilmiym:bbo: inşallah allahım duy sesimizi karnımıza bi bebek!mememize süt ver eli ayağı düzgün sağlıklı ver allahımmmmmmmmmmm amin:tomato:

Canım kan testi yaptır en garanti o .İdrarda bazılarının geç çıkıyomuş.Ben adetliyken idrar da hafif çizgi çıktı.

Ama yumurtladığını hissettiysen doğru yoldasın :))
Bende geçem ay hissetmiştim ve değerlendirmiştim.İşe yaradı bak :)))
Hadi kızlar inşallah olur sizinde dualrım sizinle.

amin canım inşallah allah çalışmalarını boş çevirmez seninde isteyenlerinde.

X