Kizlaarr Rica Etsem Bakabilirmisiniz

istiridyeyim_incimsin

Bal oğlum benimm.....
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.620
4
BENİM BU Bİ KAÇ GÜNDÜR GARİP Bİ ŞEKİLDE KARNIM AĞRIYOR VE KARNIMIN ALT KISMINDA BAKMA ŞEKLİDE HAFİF AĞRILAR VAR .. ÖZELLİKLE BU GÜN SOL TARAFIMDA KASIK HİZASINDA BATMALAR OLUYOR.. ADETİMİN 25.GÜNÜNDEYİM 7 GÜN KALDI ADETİME ACABA Bİ FİKRİ OLAN VARMI... YUMURTLAMAMI? YADA BÖLE OLUP HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENEN VARMI ?.. BU ARADA GÖĞÜSLERİM HİÇ Mİ HİİİÇÇÇ ACIMIYOR.. O YÜZDEN HAMİLE OLDUĞUMU SANMIYORUM.. ÇOK ÇALIŞTIM AMA BU AYYY ÖRRRTTTMENİMMM... :) İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR...a.s.

BENİM BU Bİ KAÇ GÜNDÜR GARİP Bİ ŞEKİLDE KARNIM AĞRIYOR VE KARNIMIN ALT KISMINDA BAKMA ŞEKLİDE HAFİF AĞRILAR VAR .. ÖZELLİKLE BU GÜN SOL TARAFIMDA KASIK HİZASINDA BATMALAR OLUYOR.. ADETİMİN 25.GÜNÜNDEYİM 7 GÜN KALDI ADETİME ACABA Bİ FİKRİ OLAN VARMI... YUMURTLAMAMI? YADA BÖLE OLUP HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENEN VARMI ?.. BU ARADA GÖĞÜSLERİM HİÇ Mİ HİİİÇÇÇ ACIMIYOR.. O YÜZDEN HAMİLE OLDUĞUMU SANMIYORUM.. ÇOK ÇALIŞTIM AMA BU AYYY ÖRRRTTTMENİMMM... :) İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR...a.s.

canım ya bende aynıyım karnımda iki taraflı ağrı kasılma başladı sonra bacaklarımda kramp sonra sık idrara çıkma bu sabahta 3- 4 kez çok fena midem bulandı bel ağrısı başladı adet günüm yarın ama en büyük belirti göğüs hassasiyeti diyolar oda bende yok o yüzden ümitlenemiyorum

arkadşalar tek başına kasık ağrısı hamişlik beliritis malesefki diil.. hamişlikde bence en yii belirtiyi göğüsler veriyor..özelliklede uçları.. ama inş sizlerde hamişlik olmuştur.. herşey gönlünüzce olsun.. durmak yok yola devamm.. sırf çalışmakda yaetmyior.. O nu veren Rabbim ne zaman kısmet ederse o zaman gelicektir üzülmeyin sakınn.. durmak yokk yola devamm..:)

canım benim...bu yumurtlama belirtisi değil kesinlikle...çoktan yumurtlamış olman gerek....hiç belli olmaz hamişlik yerleşme olabilir zaten gögüs hassaslıpı içinde erken bi süre..kendine dikkat et sen bu sıralar....çalışkan bi öğrencisin maşallah....:))

Ya bende bişey sorcam
Ben normelde adet olacağım zaman bir hafta önceden göğüslerim ağrımaya başlar
hamileliktede böyle belirti olabilirmi
Yani adet belirtilerine benzeyen şikayetler gebeykende oluyomu
Benim şuan göğüslerim inanılmaz ağrıyoo
Sonuç negatif sanırım :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Ya bende bişey sorcam
Ben normelde adet olacağım zaman bir hafta önceden göğüslerim ağrımaya başlar
hamileliktede böyle belirti olabilirmi
Yani adet belirtilerine benzeyen şikayetler gebeykende oluyomu
Benim şuan göğüslerim inanılmaz ağrıyoo
Sonuç negatif sanırım :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

EVET HAMİLELİK BELİRTİLERİ İLE ADET BELİRTİLERİ AYNI OLUYOR CANIM... AYIRT EDİLEMİYOR... HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENİP ADET SANCISI ÇEKEN BİLE VAR .. HAYIRLISI BEKLEMEK EN DOĞRUSU AMA Bİ UMUT ARIYORUZ İŞTE... RABBİM EN DOĞRUSUNU BİLİR. İNŞALLAH KUCAĞIMIZI BOŞ BIRAKMAZ...a.s.

EVET HAMİLELİK BELİRTİLERİ İLE ADET BELİRTİLERİ AYNI OLUYOR CANIM... AYIRT EDİLEMİYOR... HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENİP ADET SANCISI ÇEKEN BİLE VAR .. HAYIRLISI BEKLEMEK EN DOĞRUSU AMA Bİ UMUT ARIYORUZ İŞTE... RABBİM EN DOĞRUSUNU BİLİR. İNŞALLAH KUCAĞIMIZI BOŞ BIRAKMAZ...a.s.

Tek dileğim bu
Allah hepimizin yüzünü güldürsün..a.s.a.s.

arkadaslar benim 10 gündür göğüs uçlarımda yanma hissi gibi bir his var.tam olarak ağrı gibi degil.bu sekilde bir belirti yasayan oldu mu?ama göğsümde hassasiyet,ağrı falan yok.adetime 3 gün kaldı.illaki göğüs agrısı olması mı gerekiyor:1no2:
göğüs uçları belirti verir derken nasıl belirti veriyor tam olarak?

Arkadaslar Hamilelik Belirtisi Kisiye Gore Degisiyo Sanirim. Burda Hic Bi Belirti Yasamadan Hamile Oldugunu Ogrenen Arkadaslarin Yazilarinida Okudum. Inşallah Hamilesinizdir..

arkadaslar benim 10 gündür göğüs uçlarımda yanma hissi gibi bir his var.tam olarak ağrı gibi degil.bu sekilde bir belirti yasayan oldu mu?ama göğsümde hassasiyet,ağrı falan yok.adetime 3 gün kaldı.illaki göğüs agrısı olması mı gerekiyor:1no2:
göğüs uçları belirti verir derken nasıl belirti veriyor tam olarak?

KİMİLERİNİNKİ HEMEN DÖLLENMEDEN SONRA Bİ KAÇ GÜN İÇİNDE UÇLARINDA ACIMA ŞEKLİNDE DOLGUNLUK DOKUNAMAMA GİBİ BELİRTİLER GÖSTERİYOR. KİMİNİNKİDE ADETİ GEÇİP SONRA MEYDANA ÇIKIYOR.. AMA GÖĞÜSLER EN BÜYÜK BELİRTİ. BENİMDE YOK GÖĞÜSLERİMDE BELİRTİ.. UFF SADECE BATMALAR VAR İŞTE.. BAŞKADA BİŞEY YOKKK.. GALİBA OLMADI...

bencede hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişiyor. edet brlirtilerin daha önce hiç belirti vermiyorsa kasık ağrısı hamilelik belirtisi olabilir.ama belirgin özellik gögüslerin aşırı ağrlı ve hassas olması galiba. hepinize iyi çalışmalar arkadaşlar.İSTİRİDYEYİM-İNCİMSİN Sana da iyi bi öğrenci olduğun için 10 veriyorum .inşallah hamişşindir.a.s

canım inşallah hamişsindir diycem ama gerçektende tek kasık ağrısı yetmiyo sık idrara çıkma ve göğüslerde büyümede lazım ... gerçi allahın takdiri hiçbişey belli olmaz .. belkide hamişsindir baksana çalışkan bir öğrenciymişsinde...

kızlar bende hiç hamilelik belirtisi yoktu. adetimin günü geçince test yaptırdım. o şekilde anladım hamile olduğumu.inşallah sizde en yakın zamanda hamiş olursunuz.

kızlar nıye fıkrınızı bozuoyrsunuzkı? benım ablam gebe kaldıgını kasık ve bacak agrılarından anlamıs. ilk zamanlarda asla goguslerde vbelırgın bişey olmamıs. benım regl e 10 gun var daha ama kasık agrılarım batmalarım var. benim gögüslerde çok ınce sızılar oluyo. ama onlar olmasa bıle ben hamıle oldugumu düşünmek istiyorum:) bunu düşünmek bile güzel:) ben düşüneyim Allah hayırlı zamanda elbet evladımı verecektir. belirti dediğimiz herşeyin psikolojik olabılecegını ben her zaman hesaba katıyorum. sizde öyle yapın. umarım regl olmazsınız bu ay hiç biriniz

kızlar bendede aynı sorun var kasıklarım fena halde battı 3 gün boyunca aynı adet olcakmışım gibi oldu ara sıra bişeler geliyo gbi olyo ama bişiycik yokkafamçokkarıştı adetimde 5 gün geçti 3 ay adet düzenleyici cyclo p.diye bi hap kullandım bıraktım bu ay klomen kullandım ama normalde adet düznleyiciyi bıraktıktan snraki ay adet düzenli oluyodu ama bilmiyorum ya gögüsler arada bir batıyo başka agrı sızı yok ya kafayı yicem ya.....:uhm:kafamçokkarıştı

KIZLARRR ya neden göğüs en büyük belirtiymiş ???

Walla ben zorla elleye elleye ağrıttım galiba :)Bende normalde tedavi görürken (aşılama) göğüsler elleyince sadece acırdı uçları(Hatta biraz sıkınca) ama adetten bi gün önce bu belirti tamamen yok olurdu.

Bu sefer yine ben meraklı melahat elledim uçlarını biraz sıkar gibi yaptım baktım acıyo hafiften.Ama adet günü gelince geçmedi devam etti.Ben zaten adetten 1 hafta önce tesadüfen kan testinde öğrenmiştim.

Evet karın ağrısı gibi bişeler.Batmalar oluyo ilk zamanlarda.Belirti olabilir yani.Ama aşılama yada başka tedavi olanlar fazla takılmasın belirtilere kullanılan ilaçlardan da oluyo bu belirtiler.

Tedavi görmediyseniz ve ilk kez yaşıyorsanız şüphelenin erken kan testi yaptırın.

BU ARADA BENİM GÖĞÜSLER HALA ACIMIYO.Bu belirti herkeste farklı hatta diğerleri de.Arkadaşım göğüslerimin ucu kapkara oldu demişti bana.Oysa benim hala aynı tas aynı hamam.Sıkıştırınca az bişe uçlar acıyo o kadar.

ya 1.5 gün geçtiğinde eczanedeki dandik testten aldım bişe çıkmadısenağlama şimdide inanılmaz korkuyom hüsrana uğramaktan:1no2:senağlama şöyle 10 gün olsamı diyom genede bilmiyom:uhm:

kızlar bendede aynı sorun var kasıklarım fena halde battı 3 gün boyunca aynı adet olcakmışım gibi oldu ara sıra bişeler geliyo gbi olyo ama bişiycik yokkafamçokkarıştı adetimde 5 gün geçti 3 ay adet düzenleyici cyclo p.diye bi hap kullandım bıraktım bu ay klomen kullandım ama normalde adet düznleyiciyi bıraktıktan snraki ay adet düzenli oluyodu ama bilmiyorum ya gögüsler arada bir batıyo başka agrı sızı yok ya kafayı yicem ya.....:uhm:kafamçokkarıştı

TEST YAPTINMI PEKİİ İNŞ. HAMİŞSİNDİR KISSS :)a.s.

Umarim Hamişlikdendirr Vallahi çok çaliştim Ben Bu Ay.. :)) Rabbim .. Inşallah Kabul Et Dualarimizi.... çabucak Hamiş Ve Anniş Olalim Sağlikla Büyütelim Bebişlerimiz Anali Babali... :)

X