Kızlaaar yardım edin

Byzz1903

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2016
167
48
29
Merhaba kızlar ben sevgilimle 5 yıldır tanışıyoruz ben ilk tanıştığımızda yaşımı 2 yaş büyük söylemiştim sonra biz görüştük derken sevgili olduk sevgili olduktan bir süre sonra askere gitti ve biz ayrıldık geldikten sonra tekrar barıştık beni aldattı bir 7 ay kadar çok ısrar ettim sonra başka birisiyle çıkmaya başladım benim sevgilim olduğunu duyduktan sonra her gün içtiğini filan söyledi 2 yıl kadar küs kaldık sonra tekrar görüşmeye başladık bende sevgilimden ayrıldım tekrar olmaya başlarken yalan yok dedik bende yaşımı söyledim ona yalan söylediğim için çok kızdı bir gün sonra telefonumda iş arkadaşlarımdan gelen mesajları görüp kızdı bir hafta geçti telefonumu istedi bende yine kızacak siye vermek istemedim bana şimdi biraz zaman ver bir süre görüşmeyelim dedi sizce ne yapmalıyım???

aa seviyosan asla ayrilma. mutlaka pesine düş, evleninceye kadar birakma.

sonra buraya gel, kocam beni aldatti, kavga ettik her gun iciyor vs ama aslinda cok iyi biri diye konu acmayi ihmal etme.

aa seviyosan asla ayrilma. mutlaka pesine düş, evleninceye kadar birakma.

sonra buraya gel, kocam beni aldatti, kavga ettik her gun iciyor vs ama aslinda cok iyi biri diye konu acmayi ihmal etme.

Canım teşekkür ederim ama karşımdaki insan ya hani sevdiğini belli ediyor. Elini kaldırabilecek birisi değil.

X