Makyaj Ürünleri kızlaaar kullanıp memnun kaldığınız makyaj temizleme ürünleri neler?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar başlığı okudunuz...memnun kaldığınız makyaj temizleme ürünleri neler?:KK53::KK53::KK53:

en güzel makyaj temizleyici ve zararsız aksine faydalı.. olan gül suyu ile temizlemk yada dove ile sabunlamak makyaj temzlyecilr para dolabı gibi doğallıgı yok erken yaaşlandırır alkol içeriiği vr yani..:KK9:

göz makyajı için maybelline 2 si bir arada ama cilt temizliği için araştırmaktayım. diadermine için ii dediler ama...

şöyle araştırılmış onaylanmış cilde zarar vermeyen filan var mı ki:) belki dediğiniz gibi o da ayrı bir para tuzağıdır..

Ben yüzümü 5-6 senedir hep Sebamedle yıkıyorum cildimi bozmayan ve sivilce yapmayan tek ürün yaz ayarında da güneş kremini kullanırım her gün. Bir tane bile sivilce yapmaz. Bügüne kadar yüzüme sürdüğüm her ürün eksiksiz sivilce yaptı diyebilirim.

yaklasık 15senedır loreal ın yuz ve goz temızleme sutunu kullanıyorum,tek bır urun hem goz makyajımı hemde yuzumu temızleyebılıyorum,sonrasında da tonık ,memnunum,ozellıkle suda cıkmayan rımellerı bıle kolaylıkla cıkarıyor,gozumu yakmıyor :)

benim karma bir cilt tipine sahibim. dove un sabununu kullandım. kuruttu baya. niveanın hem jelini hem toniğini kullandım güya siyah noktalara da iyiydi sivilce yaptı ki ben de sivilce çıktığı vaki olmamıştır. :KK43: diadermin aldım deneyeceğim canım

X