kızlaaar ben de hamileyim

serpilla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
313
1
Allaha şükürler olsun sonunda çift çizgiyi gördüm dün akşam ve hemen gidip kan testi yaptırdım ve 5haftalık hamile oldugumu öğrendim..ve kızlar biliyorumki belirtileri merak ediyorsunuz ve inanın hiçbirşey hissedemedim adetim gecikti test yaptım çift çizgi..Allahım herkese nasip etsin..sevgiyle kalın..

Canım hayırlı olsun tebrikler.yaa bua y harika bir ay hamiş patlaması olucak galiba
DARISI BAŞIMIZAAAAA :teytey:

hayırlı olsun serpillacım eli ayağı düzgün,hayırlı,sağlıklı evlat olur inş

canım hayırlı olsun canım allah sag salim kucagına almayı nasip etsin allahım bizlerede nasip etsin inşallah

Allaha şükürler olsun sonunda çift çizgiyi gördüm dün akşam ve hemen gidip kan testi yaptırdım ve 5haftalık hamile oldugumu öğrendim..ve kızlar biliyorumki belirtileri merak ediyorsunuz ve inanın hiçbirşey hissedemedim adetim gecikti test yaptım çift çizgi..Allahım herkese nasip etsin..sevgiyle kalın..

tebrikler canım Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. İnşallah herkes bir gün çift çizgiyi görme mutluluğuna ulaşır :teytey::nazar:

oooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhh
bu ne hiz kizlaaarr
maasallahimiz var
hadi insallah bugun yarin bende veririm o haberi
dipdisiimm
regl gunum bugun
ama halaa olmadimm

maşaallah valla hamişlerimiz cogaldıı sıra bizde ( tüm hamiş olmak ısteyenlerde inşaallahhh) hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsünn :nazar:

oooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhh
bu ne hiz kizlaaarr
maasallahimiz var
hadi insallah bugun yarin bende veririm o haberi
dipdisiimm
regl gunum bugun
ama halaa olmadimm

Canım kardeşim benim inşallah adet olmayacaksın
Sabırsızlıkla bekliyorum güzel haberlerini
Arkandanda ben gelicem :teytey:

oh oh hadi bakalim hayirlisi olsun tebrikler

allah tamamini erdirsin insallah sonu hayir ola

darisi bekleyen arkadaslarin basina allahim o guzel duyguyu onlara da yasat insallah yarabbimmmmmmmmmmmm

Hayırlı uğurlu olsuuun a.s. Darısı isteyen herkesin başına:))

canım çok sevindim.ALLAH 'ım hayırlısı ile kucagına almak nasip etsin.
bende 2 yıl aradan sonra kaldım bende çok yeniyim 4 haftalık.
tebrik ediyorum canım herşey gönlünce olsun öpüyorum..

arkadaşlar hepinize çook teşekkür ediyorum..mutluluğumu sizlerle paylaşmak çok güzel..umarım herşey gönlünüzce olur..bu arada hakikaten hamiş patlaması var:)

serpillacım tebrikler..allah tamamına erdirsin...maşallah nisan çok uğurlu geldi..inşallah bizimde yüzümüz güler..

oy maşallah.. Allah hayırlısıyla kavuştursun bebeklerimize. tüm isteyenlere de nasip etsin inş..

X