kızımn ismi nasıl

tesekkürler canim gelmis saol bana mutlaka bedenini ve rengini gönder valla kizarim ve ardressini.öptüm

niye öyle diyorsun canim valla ne iyi birisin sen sanki hemen tanidim seni aslida merak ediyorum seni aslinda iyi anlasdik hic birakmiyalim yazalim hep birlik de oldu daha 23 yasindasin Allah sanada gönlünde ne varsa versin Belkide Allah seni bana böyle tanismamizi istedi valla merak ediyorum seni ufak birsey göndermek istiyorum sana lütfen bak birseydaha sorcakdim mesela ocak yok ne demek canim.kac kardassiniz siz?

nuraycigim mesela ocak yok takvim de ne demek yani o zaman hamile kalamam mi demek cikartamadim.sodyum potesyum sebze meyvede bulamadim internetde sahmet olmassa sayfayi bana söyle ben arayim canim öptüm:teytey:

kızlar benimde bebeğim olursa ve kız olursa ismini dila koyucam çok seviyorum bu ismi

günaydin herkeze ne nurayciyma kiz ne okudum ben, senin dövmen falan varmis senin yazilarini hep okuyorum zaman buldukca cok bilgilisin masallah benim sorumu cevaplarmisin ocak yok ne anlama geliyor ve sodyum potassyon bulamadim???

e mailin geldi canim ama geri yazmayi beceremedim emailden:uhm:cok cok saol neler biliyorsun valla.InsAllah senden de bir yakinda güzel haber alirim hamile haberini öptüm

Değişik Bir Isim Ama Bence Yaşliliğinida Düşünmek Gerek Yinede Ben Senin Hevesini Kirmayayim Ne Istiosan Onu Koyy Bebek Senin Canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…