kızımn ismi nasıl

deniz...

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
315
2
41
slm kızlar daha öncedende sormuştum ama şimdi yaklaştıkça vakit daha çok kararsız kalıyorum kızımın ismine ESİLA koymaya karar verdik anlamı kuranda bir surede geçiyo bide cenneteki meleklerden birinin ismiymiş sizce nasıl kulağa hoç geliyo mu çokmu zor bir isim

bence çok hoş bi isim ilk kez duyuyorum ben ama anlamı da güzelmiş..hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah a.s.

Kurandan olduğu için tabii güzel melek ismi hiç kötü olurmu ki ???

çok güzel ve anlamıda bir o kadar derin adıyla yaşasın canım ben çok beğendim hayırlı doğumlar dilerima.s

Çok değişik kulağa ilginç geliyor. Kızına herkes adının anlamını soracak:)

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar esilanın gelmesine çok az kaldı çok heyecanlıyımyerimseniben

ya valla isme bayıldım nerden bulursunuz boyle ısımlerı cokta kıbar ya teskı kızım olsada adını koysam

slm arkadaş kuran da geciyo diye her isim verilmezmiş çocuklara arapca karşılıgına bakın bide bazen ii olmıya biliyo anlamı

değişik bir isim ama herhalde yeni duyduğum için öyle geldi.. insanlar zamanla alışır

benım kızımın adıda fatma beyza olacak.fatma kvalıdmın adı beyzayıda ben ıstedım sızce nasıl??

Esila Isra suresi 92. Ayette gecer "vezkur isme rabbike ve Esila" Buarada Esila Zeval Vakit ile Grup Vakti Arasinda yapilan ibadet anlamina Gelir.

cok farklı ve cok hos bir isim.hayırlısıyla dogum yaparsın insallah.benimde kumsal adında 4bucuk aylık bir kızım var.

X