kızımla birlikte yataktan düştük.....

aman canım gecmıs olsun..dıkkat et bundan sonra bak..ben de bır yasında yataktan dusmusum sonrası göz kayması olarak kalmıs..neyse sımdı duzeldı ama uzun yıllar gözluge mahkum edılmıs bır cocuklukla tabii..kucuk cocuklarda dusmelern sonucları pek cok kötu ız bırakabılıyor..aman dıkakt..verılmıs sadakanz varmıs..

hepiniz sağolun kızlar ...
bi aksiliktir gidiyo bizde 10 gündür..
nazarlanıyomuz neee anlamadım ki..
kızım 2 kerede yürüteçle düştü ...
arkamdan geliyodu bi baktım bi ses kızım yerde her ikisindede ....
bişi olmadı ucuz atlattık ..
allahım koruyo yavrumu
hepimizinkini korusun ..çok tehlikeli olmaya başladılar..
sadece beşiğinde bırakabiliyorum..

evet aman ha dikkat vallaha, cok cok gecmis olsun, benim de iki kez yatakdan dustu cok sukur bi sey olmadi, ama icim gitti aglamakdan kafama agrilar girdi, dikkatli olmak lazim, heleki benimki bi 2 aydir emekliyor aman ha

evet aman ha dikkat vallaha, cok cok gecmis olsun, benim de iki kez yatakdan dustu cok sukur bi sey olmadi, ama icim gitti aglamakdan kafama agrilar girdi, dikkatli olmak lazim, heleki benimki bi 2 aydir emekliyor aman ha
evet yaaa cnm benim sizide allah korumuş
artık yanından ayrılamıyorum yere koydugumdada geri geri
gidiyo bi gün oda da bırakıp 1 dk mutfaga girdim bi baktım kızım
odada yok kayınvalideme sordum kız nerde diye bilmiyorum dedi bir korktum
bir korktum içeri bi dah gittim bi ses geliyo birisi yer vuruyo...azcık ilerledim
baktım kızım sehbanın altına girmiş yere vuruyo..yani hiçbir şekilde yalnız bırakamıyorum

cok geçmiş olsun kaydirigubbakcemile2
sağol cnm sende hamilesin galiba sanada sağlıklı sıhhatli
güsel bi bebek versin allahım..

başlığı okuyunca şok oldum nasıl oldu diye olayı okuyunca anladım benimki de devamlı kalkıyo bilmezmiyim yataktan alırken artık bileğimin tutmadığını bilirim .. geçmiş olsun ..

hepiniz sağolun kızlar ...
bi aksiliktir gidiyo bizde 10 gündür..
nazarlanıyomuz neee anlamadım ki..
kızım 2 kerede yürüteçle düştü ...
arkamdan geliyodu bi baktım bi ses kızım yerde her ikisindede ....
bişi olmadı ucuz atlattık ..
allahım koruyo yavrumu
hepimizinkini korusun ..çok tehlikeli olmaya başladılar..
sadece beşiğinde bırakabiliyorum..

sadakasını versen iyi olur ben nazara inanırım .. sadaka belaları def edermiş a.s

X