KIZIMIN KAN SONUÇLARI ACİL BAKARMISINIZ? ANLAYAN VARSA

Bicare58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
370
55
50
Gecen hafta acilde kan alindı referans dışı bunlar çıktı. Netten bakıyorum moralim bozuluyor. Acil doktoru birsey demedi ama bunlar niye referans dışı çıkmış? Randevu aldım kendi doktoruna götüreceğim içim içimi yiyor pct beni korkutuyor. Anlayan varsa lütfen yorumlara yazın. 15 yasinda kızım bir kaç gündür üşüyorum diyor normalde hiç üşüyorum demez ev de serin biraz. Ateşi falan yok korkuyorum

çok belirgin yükseklikler değil, inşaallah önemli bir şey yoktur, bir enfeksiyon geçiriyor olabilir. ciddi bir şey olsa acildeki doktor yönlendirirdi zaten

Belli bir hastaliğı yok ki canim. Beni de o korkutuyor zaten
ama farkında olmasanız da vücutta bir enfeksiyon olabilir. üşüyorum da diyormuş. doktorunuzla görüşün, gerekli görürse ilaç da verir. tekrar bakıldığında umarım ki zaten düzelmiş olur sonuçlar

acile niçin gitmiştiniz de kan bakıldı?

hasta iken bu değerlerin yükselmesi gayet doğal
Acile
hasta iken bu değerlerin yükselmesi gayet doğal
Acile kolunun ustune düsmesi sonucu göturdüm hasta falan degil di. Doktor kan tahlili istedi boynunun ve kolunum ustune dustu yavrum. Sahipli iki köpek kovalayinca düştü tomografi çekilirken kan da istedi doktor. Çıkan sonuçlar bu. Idrar bakilmadi acaba idrar yollarinda bir sorun var mi da böyle cikti çok tedirginim

Kızınız son zamanlarda hiç akciğer ile ilgili bi rahatsızlık geçirdi mi?Hct genelde akciğer hastalıklarında yükseliyor.

Randevu aldim cnm bebeklikten bu yana goturdugum doktoru v
Kızınız son zamanlarda hiç akciğer ile ilgili bi rahatsızlık geçirdi mi?Hct genelde akciğer hastalıklarında yükseliyor.
Yok cnm daha önce hiç böyle bir sonuc çıkmadı. Korkudan mi yükseldi acaba

Ilk defa böyle oldu. Acile goturmeden önce çok büyük bir korku yaşadi yavrum. Iki sahipli köpek kovaladi yavrum çok büyük bir korku yaşadi aynı gün yapildi bu tahlil. Hastane ve sağlık ocaklarinda ki referanslar çok farklı

Siz içinizi ferah tutun internetede bakmayın kötü bir şey olsa belirti verirdi illa, kan sonuçlarındada abartı bi yükseklik yok muhtemelen tekrar yaparlar testleri, testlet yine böyle gelirse yönlendirirler zaten sizi akciğer kalp ve böbreğe bakarlar.

Bu sonuclar kizimin cnm 15 yasinda. Rabbim yavrularimizi korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…