Makyaj Ürünleri Kızımın isteği :(

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Goz alti morlukklarinin nedenini bulmak icin bir dahiliye uzmanina goturseniz cocugunuzu. Boyle belirtiler bazen hastaliklarda ipucu olabiliyor. Belki troid sorunu vardir. Benim kardesim de sikayetciydi sebebi troid cikti.
12 yas makyaj icin cok erken gibi geldi bana. Arkadaslara ozeniyorlar hevesleniyorlar kirmak istemiyorsunuz anliyorum. Ama maktaj yapmasi hele okulda yapmasi cok abartili bir durum. Sadece belli yerlerde haftada en fazla 1-2 gun izin verseniz. O hevesini alsa ama asiriya kacmasa

Peki en iyi (kızım için) diyebileceğiniz BB krem hangisi olabiliriz hepinizce ? Bu arada kızımın benim için omzunda rahatça ağlayabilmesi için elimden geleni yapmak zorundayım zaten . Ben kızım ve oğlum için yaşıyorum . Yanlış anlaşılmasın ya da konuyu değiştirmek gibi olmasın ama kızım oyuncu ve şarkıcı olmak istiyor ne kadar pek istemesemde bu hayalini gerçekleştirebilmesi için şimdiden geleceğine katkıda bulunmaya çalışıyorum . Birlikte tiyatrolar yapıyoruz tiyatrolara gidiyoruz , benim için kızımla oğlum çok önemli . BU arada benim oğlumda 22 yaşında 1992'li :) .

Goz alti morlukklarinin nedenini bulmak icin bir dahiliye uzmanina goturseniz cocugunuzu. Boyle belirtiler bazen hastaliklarda ipucu olabiliyor. Belki troid sorunu vardir. Benim kardesim de sikayetciydi sebebi troid cikti.
12 yas makyaj icin cok erken gibi geldi bana. Arkadaslara ozeniyorlar hevesleniyorlar kirmak istemiyorsunuz anliyorum. Ama maktaj yapmasi hele okulda yapmasi cok abartili bir durum. Sadece belli yerlerde haftada en fazla 1-2 gun izin verseniz. O hevesini alsa ama asiriya kacmasa
Kızım söz verdi zaten , haftada en fazla 2 veya 3 kere kullanıcak . Güzel yüzünü mahvetmemesi için :) (eğer acil bi durum olmazsa)

Peki en iyi (kızım için) diyebileceğiniz BB krem hangisi olabiliriz hepinizce ? Bu arada kızımın benim için omzunda rahatça ağlayabilmesi için elimden geleni yapmak zorundayım zaten . Ben kızım ve oğlum için yaşıyorum . Yanlış anlaşılmasın ya da konuyu değiştirmek gibi olmasın ama kızım oyuncu ve şarkıcı olmak istiyor ne kadar pek istemesemde bu hayalini gerçekleştirebilmesi için şimdiden geleceğine katkıda bulunmaya çalışıyorum . Birlikte tiyatrolar yapıyoruz tiyatrolara gidiyoruz , benim için kızımla oğlum çok önemli . BU arada benim oğlumda 22 yaşında 1992'li :) .

Kardeşim,yanliş anlaşılma gibi bir durum yok,içinde sanat ruhu olan çocuklar çok hassas olurlar böyle konularda (bakım)benim kızım da ressam,sanatçı ruhlu insanlar ne kadar da benzer karakterli olurlar:))) Allah bağışlasın,nazarlardan saklasın.
O ürünleri buradan bizlerin anlatması doğru olmaz,siz gene de ,ürünü alacağınız yerden birebir deneyip almanız gerek.

Şu arkadaş çevresi yok mu çok etkiliyor çocukları çok :KK31:
Ben 21 yaşında başladım makyaja aslında okulda herkes yapıyordu.
Ama okula gitme amacım okumaktı, böyle şeylere hiç vakit harcamadım.
Temizlik,tertip,düzen en güzel makyaj benim için.
Eee herkes bir değil..
Ama şunu belirtmek istiyorum ki, bu forumu açıp çözüm araman çok ama çok hoşuma gitti.
Kızına yardımcı olmak adına araştırma yapıp, bilgi ediniyorsun.
Bundan ötürü kocaman öpüyorum seni :KK19:
Benim tavsiyem madem yeni başladı morluklar bir doktora gidin ve araştırın çok fazla pc başında durmak değilse sebebi,
araştırılsın bakılsın nedenmiş.
Sonra ilk olarak doğal yollardan maske falan deneyin.
Hem birlikte uğraş sarf etmeniz anne kız bağlarınızı daha da güçlendirecektir.
Bu da çözüm getirmezse makyaj ürünlerine başlayın.
BB krem makyaj ürünü olarak görmüyorum bu arada.
Gün içinde kullanılacak zararsız bir krem.
Onu temin edipte başlaya bilirsiniz.

Kardeşim,yanliş anlaşılma gibi bir durum yok,içinde sanat ruhu olan çocuklar çok hassas olurlar böyle konularda (bakım)benim kızım da ressam,sanatçı ruhlu insanlar ne kadar da benzer karakterli olurlar:))) Allah bağışlasın,nazarlardan saklasın.
O ürünleri buradan bizlerin anlatması doğru olmaz,siz gene de ,ürünü alacağınız yerden birebir deneyip almanız gerek.
Tabii , ben gidip bizzat bu konu hakkında bilgili olan insanlarada başvuracağım ama ilk başta sizin düşüncelerinizi almak istedim . :)))

Şu arkadaş çevresi yok mu çok etkiliyor çocukları çok :KK31:
Ben 21 yaşında başladım makyaja aslında okulda herkes yapıyordu.
Ama okula gitme amacım okumaktı, böyle şeylere hiç vakit harcamadım.
Temizlik,tertip,düzen en güzel makyaj benim için.
Eee herkes bir değil..
Ama şunu belirtmek istiyorum ki, bu forumu açıp çözüm araman çok ama çok hoşuma gitti.
Kızına yardımcı olmak adına araştırma yapıp, bilgi ediniyorsun.
Bundan ötürü kocaman öpüyorum seni :KK19:
Benim tavsiyem madem yeni başladı morluklar bir doktora gidin ve araştırın çok fazla pc başında durmak değilse sebebi,
araştırılsın bakılsın nedenmiş.
Sonra ilk olarak doğal yollardan maske falan deneyin.
Hem birlikte uğraş sarf etmeniz anne kız bağlarınızı daha da güçlendirecektir.
Bu da çözüm getirmezse makyaj ürünlerine başlayın.
BB krem makyaj ürünü olarak görmüyorum bu arada.
Gün içinde kullanılacak zararsız bir krem.
Onu temin edipte başlaya bilirsiniz.
Tabii , doktora gitmeyi ihmal etmeyeceğiz ama kızımızın aklı yine makyaj ürünlerinde tabii :)

makyaj değil de yüzü için sabunlar, kremleri, maskeler daha uygun olur bu yaşta.
hem cildi de gayet temiz ve pürüzsüz olur.
cilt tipine göre bi sabun alabilirsiniz. sabah akşam düzenli kullanır bu sabunu. yağlı bi cildi varsa nar-kil sabunu, kuru bi cildi varsa süt-bal sabunu olabilir. karma ise gül sabunu. daha sonra yüzüne nemlendiricilerle takviyede bulunur. bunun için diaderminenin kremleri iyidir. ama doğal bi nemlendirici daha sağlıklıdır, mesela pirinç kepeği yağıyla nemlendirebilir. :KK34:
ayrıca yüzüne maskeler yapabilir. bunun için loreal in pure zone maskesini önerebilirim. ama bunu haftada 1 kullansın. fazlası zarar, zaten cildi yenilenmeye çok müsait bi yaşta. bunun ardından gül suyunu tonik olarak kullanıp yüzüne sürebilir.
domatesin kabuklarını yüzünde bekletirse bu da cildindeki siyah nokta veya sivilce varsa bunları yok eder.
ayrıca bal ve limon karışımını da yüze peeling şeklinde sürerse bu da cildini nemlendirir
yoğurt ve limon suyu karışımı da cilt rengini düzeltir.
ruj falan isterse de niveanın dudak kremleri onun için ideal.
demek istediğim makyaj yerine bu tarz doğal bakım ürünlerine yönlendirirseniz, hem cildi için iyi gelir, hem de makyajın zararlarından kurtulmuş olur.
illa ki fondöten tarzı bişey istiyosa, bunun için bb kremler en hafifi. bende diaderminenin var. memnunum.

makyaj değil de yüzü için sabunlar, kremleri, maskeler daha uygun olur bu yaşta.
hem cildi de gayet temiz ve pürüzsüz olur.
cilt tipine göre bi sabun alabilirsiniz. sabah akşam düzenli kullanır bu sabunu. yağlı bi cildi varsa nar-kil sabunu, kuru bi cildi varsa süt-bal sabunu olabilir. karma ise gül sabunu. daha sonra yüzüne nemlendiricilerle takviyede bulunur. bunun için diaderminenin kremleri iyidir. ama doğal bi nemlendirici daha sağlıklıdır, mesela pirinç kepeği yağıyla nemlendirebilir. :KK34:
ayrıca yüzüne maskeler yapabilir. bunun için loreal in pure zone maskesini önerebilirim. ama bunu haftada 1 kullansın. fazlası zarar, zaten cildi yenilenmeye çok müsait bi yaşta. bunun ardından gül suyunu tonik olarak kullanıp yüzüne sürebilir.
domatesin kabuklarını yüzünde bekletirse bu da cildindeki siyah nokta veya sivilce varsa bunları yok eder.
ayrıca bal ve limon karışımını da yüze peeling şeklinde sürerse bu da cildini nemlendirir
yoğurt ve limon suyu karışımı da cilt rengini düzeltir.
ruj falan isterse de niveanın dudak kremleri onun için ideal.
demek istediğim makyaj yerine bu tarz doğal bakım ürünlerine yönlendirirseniz, hem cildi için iyi gelir, hem de makyajın zararlarından kurtulmuş olur.
illa ki fondöten tarzı bişey istiyosa, bunun için bb kremler en hafifi. bende diaderminenin var. memnunum.
Hepiniz harikasınız , bu dediklerinizin hepsini uygulayacağım arkadaşlarım çok teşekkürler ederim :)

Hepiniz harikasınız , bu dediklerinizin hepsini uygulayacağım arkadaşlarım çok teşekkürler ederim :)

rica ederim :KK16:
ahh anne olmak :KK12:
ben de o yaşlarda ruj sürmeyi çok isterdim. bi gün dudağımda uçuk çıkmıştı, o gün annem bana o güzel rujlarından birini sürmüştü.
ondan sonra dudağımda hep uçuk çıksın istemiştim :KK9:
şimdiyse vazgeçilmezim işte bu anlattığım bakım ürünleri
ama o yaşlarda mutlaka oluyo işte böyle istekler :KK1:
ama bakım ürünleri de ilgisini çekebilir. hatta ikiniz birlikte uygularsanız, makyajdan çok bu tarz şeylere yönelebilir :KK34:

Merhaba ,
konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim daha dün açtım bu hesabı .
Kızım , okulda makyaj kullanmak istediğini söyledi , ama ben yaşının küçük olduğunu söylesemde beni dinlemiyor . Bide kızımın yüz rengi hemen değişiyo , yani 2 saniye sonra yüzünü kıpkırmızı görebilirsiniz , birde çok göz altı morlukları var , ben ne yapacağımı şaşırdım artık ,kızıma hangi marka ürün ve neler alabilirim cildindeki sorunların cildine zarar vermeden kapatabilmrsi için .tabii kızımın istekleri hiç bitmez , saçlarının hacimli görünmesini çok istiyo , sizden ricam bana yardım edebilirmisiniz ? :KK43: :nazar:

mac face and body foundation alabilirsiniz kapatıcılığı orta derecede ve kalıp gibi durmaz makyaj yaptığı belli olmaz yada daha uygun fiyatlı olarak garnie bb krem ve göz altı rolonu kullanabilir :KK16: sevgiler

Merhaba ,
Kızım , okulda makyaj kullanmak istediğini söyledi , ama ben yaşının küçük olduğunu söylesemde beni dinlemiyor . Bide kızımın yüz rengi hemen değişiyo , yani 2 saniye sonra yüzünü kıpkırmızı görebilirsiniz , birde çok göz altı morlukları var , ben ne yapacağımı şaşırdım artık ,kızıma hangi marka ürün ve neler alabilirim cildindeki sorunların cildine zarar vermeden kapatabilmrsi için .tabii kızımın istekleri hiç bitmez , saçlarının hacimli görünmesini çok istiyo , sizden ricam bana yardım edebilirmisiniz ? :KK43: :nazar:
12 yaşında bir kız ççocuğuna makyajı şahsen ben önermem. ona her haliyle güzel olduğunu söyleyin.

arkadaslar 12 yasında kıza fondöten değil bb krem bile önerilmez ne yapıyorsunuz yazık etmeyin cildine çocuk elbette ki ister hepimiz annemizin makyaj malzemelerini çaldık sürdük kendimize özeniyor olabilir. bu yaşta makyaj yapmaya başlarsa sorunlu bi cildi olur daha sonra ise hep boya küpü gibi gezmek zorunda kalır tanıdığım gördüğüm örnekleri var..

ben lisede öğretmenim ve görüyorum ki o yaştaki çocuklar makyaja çok özeniyor. Kendi kendilerine bilmeden zararlı ürünleri kullanıp ciltlerini yıpratmalarındansa aileden birinin yol göstermesi bence çok yararlı. Fondöten, kapatıcı, yoğun farlarla yapılmış makyajlar değil tabi ama doğal içerikli bb cream+ kaliteli bir göz kalemi + renkli bir dudak nemlendiricisi ile isteklerine cevap verebilirsiniz bence.
Özellikle kız çocukları 11-12 yaşında ergenliğe girdiklerinden kendilerini begenmeme gibi bir davranış gösteriyorlar. Arkadaşlar size ona bu haliyle güzel olduğunu öğretin gibi şeyler demişler, ama o yaştaki çocukları bunları söyleyerek vazgeçirmenin çok zor olduğunu biliyorum + bazı çocuklar dinlerken bu lafları bazılarında çok ters tepkilere sebep olabilir. O yüzden dediğim gibi sizin gözetiminizde yapması en sağlıklısı bence.
Merhaba ,

http://kibelesmakeupworld.blogspot.com.tr/

Benim de bir ara gozlerimin alti cildimden daha koyu gibiydi. Sadece bol bol su ictim ki hala iciyorum. Sise aldim kendime 1 litrelik. Yanimda tasiyorum evde. Bittikce dolduruyorum. Gunde 4 litre en az iciyorum. Ve suan sadece gozlerimin altina degil tum cildime faydali oldugunu gorebiliyorum. Ama aninda etki etmiyo. Bi kac ay duzenli su icmeli eger baska bir seyden kaynaklanmiyosa.

Göz altı morluğu uykusuzluktan olabilir.
ama okulda makyaj konusunda bi dudak nemlendiricisi birde rimel sürmesine izin verebilirsiniz.
bende zamanında makyaj yaptım okula giderken catherine arley'in beyaz pudrası vardı onu surerdim güzel olduğumu sanardım.

konu açılalı çok olmuş ama yazmak istedim.Abla garnier'in kafeinli göz altı roll-on'u var kutusu yeşil makyaj malzemesi değil içinde jel gibi bişey var ama çok güzel etki ediyor ben sürekli kullanıyorum özellikle sürdüğünüz zamanda ki verdiği his muhteşem onu alabılırsınız.Birde bb krem hafif yapıda ağırlık yapmayan gözenekleri kapatmayan bir ürün hafif kapatıcılık sağlamakla birlikte cildi onarıyor ve nemlendiren bir ürün ama bence bu yaşta bb krem kullanmasın bi kaç yıl daha beklesin nekadar zararsızda olsa tamamen doğal değiller tabiki.Buarada eğer cilt tipi yağlıysa şimdiden temizleyici ürünler kullanmaya başlasın düzenli olarak ileride çok faydasını görür eğer kuruysa'da nemlendirici kullansın.Makyaj olarakda dudak balmı ve dudak parlatıcısı hem yüzüne renk verir hemde yaşı için abartılı durmaz umarım yardımcı olabilmişimdir. :)

BB krem olarak The Balm'ı tercih edin bence canım. İçinde paraben yok diye biliyorum o markanın ürünlerinde.
Bende 1 sene kullanmıştım kapatıcılığı güzeldi..
Göz altı kapatıcısı için Garnier'in ki gayet uygun.

X