Kizim icin dua istiyorum lutfen😭😭😭

Allah Şafi isminin hürmetine,en kısa zamanda acil şifalar verir inşallah bebeğinize.

Maşallah bebeginize Allah'in izniyle bizde atlatiriz en kisa zamanda.
Ins bidaha boyle bisey yasamazsiniz kizinjzi saglikla buyutun darisi ins bizim basimiza tsk ederim.

Maşallah bebeginize Allah'in izniyle bizde atlatiriz en kisa zamanda.

Ins bidaha boyle bisey yasamazsiniz kizinjzi saglikla buyutun darisi ins bizim basimiza tsk ederim.
İnşallah çok zor biliyorum, yaşadıklarınızı anlıyorum bir de ben o süreci yalnız atlattım biliyormusunuz eşim covid di kardeşinin evinde karantinadaydı. Bende çok ağır enfeksiyon geçiriyordum zaten benden geçmiş çocuğa, hastaneye yatırılmaktan son anda kurtuldum. O halde yürüyemezken hastaneye gidip süt vs. bırakıyordum. Temaslı oldukları için ailemden çoğu kişi de yanımda olamamıştı,sadece teyzem vardı.Çok zor günler atlattık ama atlattık çok şükür.Elim kalbimde o hastaneden gelen telefonları açmakta zorlanırdım kötü bişey diyecekler diye. 6. gece 11 de çaldı telefonum öleceğimi sandım o an, ama iyi haberi aldım bebeğim kendi nefes alabiliyordu ve benden emmeyi çok sevdiğini emzik getirmemi istediklerini söylediler, dünyalar benim olmuştu. İnşallah herşey yoluna girecek lütfen güçlü olun

Canımm, kuzuna acil şifalar diliyorum. Çok çabuk toparlayıp evinde sizlerle olacak inşallah..

Allah’ım acil şifalar versin, güzel haberlerinizi bekliyoruz. Tüm şifa bekleyen bebeklerin yardımcısı olsun rabbim

11 aylık kızım şuan influenza bin ciğerlere inmesinden dolayı hastanede 4 gündür oksijen desteğiyle duruyoruz. Oksijen değeri 80 e kadar düşüyor. Sizin bebeğinizde de bu durum olmusmuydu

11 aylık kızım şuan influenza bin ciğerlere inmesinden dolayı hastanede 4 gündür oksijen desteğiyle duruyoruz. Oksijen değeri 80 e kadar düşüyor. Sizin bebeğinizde de bu durum olmusmuydu
Çok geçmiş olsun. Cigerlere inmemişti. Antibiyotik tedavisi alıyordu. Kiziniz neredeyse 1 yasinda kolayca atlatır insallah. Benim kizim daha 40 günlüktü

Msjinizi yeni fark ettim kusura bkmayin lutfen. Elhamdülillah 16.gunde evimizdr olduk kizim baya agir atlatti cok cok zor bi surecti Allah hic bi anneye evladinin yoklugunu gostermesin benide hatir saysin insaAllah ilk gunler kizimin yokluguna bi nebze katlaniyordim ama gun gectikce iyilesmesi uzun surunce artik kalbim neredeyse vucudumdan cikacakti aklimi kaybetmenek icin Rabbim'den sabir diledim hep.
Arada hapsirmasi oluyor+ tek tük oksurukte oluyor ve asiri korkuyirum nerdeyse paranoyak oldum.Şu bi kac ayi atlatsak biraz daha rahatlicam ama sanki zmn durmus gibi.
Ayrica burada destek ve dualarini eksik etmeyen tum arkadaslardan Allah bin kere razi olsun. Inş hic birimiz birdahs bu surecleri yasamayiz Rabbim beterinden korusun
Destegin icin cok tsk ederim
Nickinden sanki seni tup b. Topiklerinde goruyordum.

Yer Gök dua ile şifa dua ile iyilesecektir sabırlı olun bol bol dua edelim

Allah'ım şifa versin size bağışlasın demeye geldim bı bilgim yok benim maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…