Kızım Eylülümm:)))

batul.jpg

maşallah bebişlerimize yaa ne kadar çabuk büyüyorlar hepsi birbirinden tatlı:nazar:

çok çok tatlılar hepsi yaaaa..

insanın yiyesi geliyor.
MAŞALLAHH hepsine.
bende koyacağım birazdan...

nazar-boncu&

ay seray pek bi güleryüzlü maşallahhh :nazar:

ayyy canım valla ağlarken bile gülüyor nerdeyse.
bazen uyumuyor diye sinirleniyorum.
ama oğlum aşkolsun neden uyumuyosun diye kızıyorum, başlıyo gülmeye,
gelde kız.
allaha şükür oğlum çok neşeli, bizede bulaşıyor onun neşesi.

andina ve seray maşallah oğluşlarınıza...
seray senin oğlan benim kerem oğlan gibi sürekli gülüyor.. zaten o gülmesiyle herkesi çekiyor kendine benimkiside hastanede gelen giden ona sarıyor..

andina ve seray maşallah oğluşlarınıza...
seray senin oğlan benim kerem oğlan gibi sürekli gülüyor.. zaten o gülmesiyle herkesi çekiyor kendine benimkiside hastanede gelen giden ona sarıyor..

sorma, sokağa çıkamıyoruz he.
her gören elliyo çocuğu. 7 den 70 e herkese gülüyor,
aman kirpikleri, aman gözleri derken akşam nazar dualarıyla kendine gelebiliyor ancak.
valla 0 yaşta bile karakterleri az çok belli oluyor dimi?

evet bzde eksik etmiyoruz duamızı..
iki çift lafa laf olmasada bir harekete gülüyor ondan sonrada sevmek istiyorlar kaan oğlumda sessiz sakin bakınıyor etrafına oda güzel güler ama sadece bize diğer insanlara nadir güler sertte bakınca bu sinirli diyorlar onada.. oysaki sçabuk kızar ama çok candan sevdirir kendini ee bizde iki tane olunca böyle oluyor işde..

evet bzde eksik etmiyoruz duamızı..
iki çift lafa laf olmasada bir harekete gülüyor ondan sonrada sevmek istiyorlar kaan oğlumda sessiz sakin bakınıyor etrafına oda güzel güler ama sadece bize diğer insanlara nadir güler sertte bakınca bu sinirli diyorlar onada.. oysaki sçabuk kızar ama çok candan sevdirir kendini ee bizde iki tane olunca böyle oluyor işde..

canım çok zor senin işin yaa , ben bi tanesiyle zor baş ediyorum valla bravo diyorum sana , saygıyla eğiliyorum önünde kaydirigubbakcemile3
benim paşa da sadece bize gülüyo , babasına ise kahkaha atıyo yavrumm :sm_cool:

seraycım maşşalh yaa çok tatlı yavrum,benimki de çok gülüyor ama işine gelenlere herkese gülmez yani adam seçiyoruz sırnaşık şey

andina ve seray maşallah çok tatlı totişler allah nazarlardan saklasın tüm totişlerimizi...:nazar::nazar::nazar::nazar:

seraycım maşşalh yaa çok tatlı yavrum,benimki de çok gülüyor ama işine gelenlere herkese gülmez yani adam seçiyoruz sırnaşık şey

andina ve seray maşallah çok tatlı totişler allah nazarlardan saklasın tüm totişlerimizi...:nazar::nazar::nazar::nazar:

güzel dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar...

Maşallah bebeğine, Allah size bağışlasın ve nazarlardan korusun.

Maşallah bebeğine, Allah size bağışlasın ve nazarlardan korusun.[/QUOTE]

Amin canım hepimizin bebişlerini.

gulizgul maşallah eylül bebeğe.. çok tatlı uyku tulumu ile astronot gibi olmuş..:))
tontiş yanaklarından öpüyorum eylül bebeğin..

gulizgul maşallah eylül bebeğe.. çok tatlı uyku tulumu ile astronot gibi olmuş..:))
tontiş yanaklarından öpüyorum eylül bebeğin..

Evet canım tam astronot gibi.şimdi yine iyi biraz büyüdüde ilk zaman daha komikti.küçücük kalıyodu.bizde senin oğluşları öpüyoruzzzz

X