kızım diş mi çıkarıyor acaba?

TLAYSI

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
283
0
4 aylıkken diş çıkarmaya başlayan var mı acaba? kızımın eli sürekli ağzında artık ellerini tutuyorum, bir sürü diş kaşıyıcı aldım onları ağzına sokmuyor. Ama dişlerini kontrol ediyorum hiç bir kabarma yok.

bizimkilerde öyle canım bu zamanlarda başlayıp yaşına doğru anca çıkaran oluyormuş.Ailenizde erken çıkaran yoksa daha zamanı var

benımkıde 4 aylık bana da bu cocuk dıs cıkarcak heralde dedıler ama ınsaalah cıkarmaz bu zaman cıkarınca pek sagılıklı olmuyoş

diş çıkartıyo olabilirler çünkü arkadaşımın bebeği şuanda 7aylık ve en az 4 tane dişi var bazen bebekler çok erken diş çıkartabiliyolar

kaşınıyordur damakları normal canım ve bebeklere elleri daha tatlı geliyor nedense
ama hemen çıkarmaz merak etme 1-2 ayı bulur çıkarması

benım kızda oyle valla memeyı elıyle cıkarıyo dıger elını alıyo agzına doktora sordum erken cıkarıcak gıbı gorunmuyo ama kasınmaya baslaması normal dedi

Bugün doktora sordum "emzik emmeyen bebeklerde olur, emme dürtüsünü gideriyor" dedi.

benim bebeğim emzik emiyor ama yinede eli sürekli ağzında memeyi çekip elini emiyor bütün bebeklerde var normal heralde

canım benim bebeğimde 3,5 aylık vede eli sürekli ağzında emzik emmiyor benimkisi galiba diş çıkartıyor çünkü yerleri kabarmaya başlamış çok erken ama yapacak bişi yok galiba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…