Kızım diş çıkarmaya hazırlanıyor

...DiLeK...

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
208
0
daha önce de salya ile ilgili başlık açmıştım...bu arada kesinlikle eminim eliyle diş etlerini kaşıyor ve strese giriyor.... Annemden öğrendiğime göre ben de 3 ay 3 günlükken ilk dişimi çıkarmışım, doktor da ırsi olduğunu söyledi....

Daha çok küçük, ellerini bile doğru düzgün kullanmasını bilmiyor, parmaklarını sonuna kadar ağızına sokuyor, bu sefer de öğüruyor, kızgın kızgın çığlıklar atıyor...

bebişim 2,5 aylık ve iki diş çıkardı hem de köpek dişleri çıkmaya başladı.başta çok şaşırdık ama olabilirmiş.sürekli salya akıtıyor,elleri hep ağızda...gerçi her şey zamanında güzel bence...

benimde bebeğimin ağzının suyu akıyorr.birde elini emiyor.devamlı eli ağzında..ama bende daha çok erken olduğunu düşünüyorum.demekki olabiliyomuşş.kontrolümüzde dr sorucam bakalımm..eğer gerçekten dişleri çıkıyosa emzirirken zorluk çekicekmiyiz merak ediyorumm..

kızlar bizim beyazlıklar diş değilmiş.doktorumuzdan memnun olmadığımızı,doktor aradığımızı yazmıştım.memnun olmadığımız doktor beyazlıkların diş olduğunu bebeği bir diş doktoruna götürmem gerektiğini söyledi.doktor arayışından sonra iyi bir doktor şükür bulduk.bebişimin ağzındakilerin diş değil bir çeşit kist olduğunu söyledi.bu kistler yağ bezesiymiş ve kendi kendine patlıyormuş.ağzındaki bu yağlardan dolayı aynı diş çıkartmaya benzer özellikler yaşıyoruz.diş mi değil mi dikkat edin arkadaşlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…