Kızım bisikletten düştü😞😞

Ağrısı ödemi 1 haftada geçmiş, normalde de geçmeyecek miydi? Çıkıkçı niye bir günde şişliği indirmedi ağrıyı dindirmedi? İki dizi de anında eşitlendi mi? Yerine taktı yazdınız, röntgen çekip gösterdi mi size nasıl anladınız taktığını? Siz para kaptırdınız diye herkes mi kaptırsın? Ya biri sizi dinler giderse ayağı topal kalırsa, gitmeseydi bana ne mi diyeceksiniz?

Dün falcı reklamı vardı şimdi de çıkıkçı. Komisyon mu dönüyor anlamadım gitti. İyi söğüşlüyorlar iyi para kazanıyorlar. Ben bir çocuğuma verdiğim ilacı doktora sormadan diğerine vermiyorum millet çocuğunu çıkıkçıya götür diyor.

Ortopedist nasıl anlamaz çıkığı? Konu sahibi sakın bu yoruma bakıp ne idüğü belirsiz yerlere götürmeyin çocuğu. Sakat bırakırlar Allah korusun.
Valla ben de tıpkı sizin gibi düşünüyordum ta ki bir gün eşimin ayağı bileğinden çıkana kadar. Eşim hiç üstüne basamıyordu. Doktorlar alçıya alırız 3 ay kalır dediler. Sonra bir kaç defa daha röntgen falan çekildi, en son röntgeni çeken kişi eşime senin bu çıkık burada anlamazlar sen çıkıkçıya git demiş. Eşimin memeleketine sırf çıkıkçı için gittik ve sonuç 5dk da taktı adam.
Ben artık kendilerine saygı duyuyorum
Bu arada biz para falan vermedik. Adam annesinden öğrenmiş ve sevap için devam ediyordu.

Dizi çıktığında ödem oluşuyor hemen nasıl geçsin ödem ağrı yapar. Sinir olabilirsiniz gayette dizi esitlendi. Allah Allah niye reklamını yapayım ne garipsiniz. Para da vermedim buarada . Direk röntgen cektirdinizmi diye sordu kadın bişey çıkmadı deyince dokundu hemende anladi. Doktor anlamıyor deyince niye zorunuza gidiyor . son reklamını da yapayım. Nasıl anladım taktığını ikinoktaustuste: Ayak üzerine basmayan çocuğum lavaboya bile kucağımızda goturduk anında üzerine bastı . Ödem dagildikca ağrısı gecti yürüyüşü düzeldi . cikikci reklamını yaptım diye gidip para istesem napsam

Son düzenleme:

Siz de yasamissiniz.

Başımıza geldi diye yazdık reklamci olduk. Biz de duymadık hiç çıkık nasılmış neymiş görünce anladık . Gidipte yoldan geçen birine baktırın demedim . Çocuk olunca insan daha hassas oluyor korkuyor. yurumeyen ayak üstüne basmayan çocuga doktorda bişey yok deyince ne yapcaz . Güvenliğiniz biri gittim korkmyain dedi öyle gittik ve inanmasalarda düzeldi . İnsanlar garip cidden .

Aussie_Brekkie rontgende çıkığı anlamiyorlar hanfendi . Doktor röntgene bakıp biseyi yok dedi yazmışım. Okuduğunuzu anlamiyorsunuz sanırım.

Son düzenleme:
Garip olan sizsiniz valla hiç kusura bakmayın cahil cahil konuşup da burda insanları yanlış yönlendirmeyin.

Tomografi sonucunda kırık çıkık çıkmadı çok şükür ödem oluşmuş baya ondan ağrısı çok oluyormuş, buz tedavisi ve ağrı kesicilerle geçirmeye çalışıcaz inşAllah

Evet röntgende anlamıyorlar tomografi çekmeleri lazım ve ne yazıkki devletteki bazı doktorlar rastgele bakıyo üstüne bide benden dahası iyi bileceksin diye azarlıyo,çok şükür sadece ödem oluşmuş onun için ağrısı çok oluyormuş oda geçecek inşAllah teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…