kızım alerjik astım bronşit olmuş.......

canim ya,insallah arkadaslarin onerisiyle daha da hizlanir iyilesmesi,benim tam bir bilgim yok...Allah sifalar versin canim...tekrardan gecmis olsun...

çok geçmiş olsun canım alah acil şifalar versin küçük kuzuyaa..

of 10 gündür ne çektim bee ama kızım çok şükür iyileşti.az öksürüğümüz var o kadar bu arada 6 ay kınası için daha önce topic açmıştım bu cumartesi yapıyorum allah nasip ederse.kızıma pembe tualet ve kına yakılırken giymesi için kırmızı saten pijama aldım çok şirin ve lavantadan gelenlere vermek için süs yaptım.bilmeyenler için garip gelebilir belki ama balıkesir ve yörelerinde var böyle adet.hafız gelicek ilahiler falan okunuyor anneyle bebekle ilgili falan sonrasında pide şekerpare ayran ikram edicem misafirlerime. he bu arada gelenler boş gelmez hediye getirirler yada para verirler bilginize. bebişlere iyi bakın kızlar.......

Geçmiş olsun canım, şimdi iyidir umarım.
Kızını benim içinde öpersin artıkŞeniz

teşekkür ederim canım kızım kucağımda öpüyorum şu an

gözün aydın! geçmiş olsun! bol bol hediye toplarsınız inş. :) sağlıklı günler.

Geçmiş olsun canım.. Bu arada kına fotoğraflarını bekliyoruz merakla....

gecmis olsun canim, optum kizini...nice 6 aylara....

gecmıs olsun canım.aldıklarını ekler mısın merak ettım de...

Çok geçmiş olsun canım... İnşallah tekrar hasta olmaz. Kına bana gerçekten de garip geldi. Anneme sordum o da bilmiyormuş. Çok merak ettim doğrusu.. Fotoğraflarını heyecanla bekliyoruz...

Konunuz ilk açmış olduğunuz konu ile birleştirilmiştir..
Lütfen ayrı ayrı başlıklar açmayalım.
Sevgilera.s.

geçmiş olsun cnm..kızınla sana iyi
eğlenceler kınanızda :)

kızlar teşekkür ederim 2 günümüz kaldı kınaya fotoğraflarını abime eklettiririm ben anlasam hemen giydirir yaparım ama nafile..

cok sükür canim . gözün aydin. allah birdaha yasatmasin insallah

bende 4 gözlr beklicem fotolari.. öptüm

tekrar teşekkürler bende heyecanlıyım fırsat buldukça anneme kaçıp 1 2 msj anca yazabiliyorum misafirlerim bugünden geliyor.

X