Kızım adım atıyo teyzeleri

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
MRH ARKADAŞLAR KIZIM ADIM ATMAYA BAŞLADI KOLLARINDAN TUTUP BASTIRDIĞIM ZAMAN ADIM ATIYO ÇOK SEVİNİYO KIZIM. GÜLÜP DURUYO,ADIM ATTIĞINDA.SİZİN BEBEKLERDEDE VARMI BÖYLE Bİ DURUM.hihoyyyt

• Konu Sahibi EU3
yerim onu ben yer..
maşallah süphanallah..
yürüdüğü günleride görürüz inşallah..

• Konu Sahibi EU3
benim kuzumda atıyo ayyy biran önce yürüsede görsemmmmmm

• Konu Sahibi EU3
Oyoyoy maşallah hepsine maşallah ya ben kızımı hep yerde bıraktım yani serbest olsun hareet etsin istediği gibi maşallah iyi de şükür,,am yüzüstü döndüğü zaman altta kalan kolunu kurtaramıyo altından sırtüstü yatarken hep kafa havada ,,,dirseklerinden güç alıp kendini kaldırıyo yorulana kadar pes etmio :)

• Konu Sahibi EU3
canım maşallah. ama kemikleri çok güçsüz onların bence bastırma yere ya. destekli oturtmayı bile önermiyorlar. aman bi zarar görür ne bilim ben

• Konu Sahibi EU3
canım dr lar bu dönemlede bastırma taraftarı değiller biraz daha bekle annesii . inşallah yürüdüklerinide göreceğiz

• Konu Sahibi EU3
cnm ne kadarlık oldu ki senin ki? henüz daha minikler bu ayda henüz çok bastırmamak gerek onları .elvin de kucağıma aldığımda ayaklarıyla ittiriyor kendini ama ben bpek bastırmamaya çalışıyorum.kafası zaten dik kalkmaya da çalışıyo ama omurilikleri daha tam güçlenmediği için ben 6.aya kadar oturtmayı yada ayaklarına bastırtmayı düşünmüyorum

• Konu Sahibi EU3
benimkide adım atıp gidiyo bıraksam yüreyecek maşallah.ben bastrmıyorum hafiften yere degiyo degmiyo gibi yani siz anladınız işte.nihancım ertuğda öyle 2 ye katlıyo kendini kalkıcm diye.simayyhan çok güzel oluyolar dimi canım yerden bitmeler maşallah kızına canım

• Konu Sahibi EU3
benim kızımda maaşallah dimdik yere basıyor. ama bende bastırmak istemiyorum. bizimkinin kemikleri çok sağlam sanırım. doğduğu günden beri kafasını düşürmeden dik tutabiliyordu.

Aslında bu aylarda kemiklere ağırlık verdirtmeyin diyorlar ama insan dayanamıyor.Benim kızımda bıraksam neredeyse yürüyecek:))).Ama farkettim birkaç denemden sonra erken olduğunu kendide anladı galiba çünkü buaralar önceki gibi istek duymuyor ayakta durmaya...
Tıpış tıpış yürüdüğü günleri görüp burya yazarız inşallah...

bende bastırmamaya çalışıyom bizim küçük beyde basmak istiyo ama dr 6.aya kadar bastırtma oturtma dedi..

masallah canım arkadasarın dedıgı gıbı daha erken bızımkıde ayakda durmasını seviyorr ama bastrmamaya calışıyorum

ay kızlar birkaç ay sonra pıtrpıtır dökülücekler yazacağız buraya benimki yürüdü diye..ay ne güzel yaa :)

benimkide aynı oturmak istiyor basmak istiyor..:)) erken daha ama insan çok mutlu oluyor dimi. küçücük bi değişik hareketlerınden ne kadar mutlu oluyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…