Saç Rengi ve Saç Boyama kızıl saçlılar ne renk giymeli

deniz ve mehtap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
750
3
yeri burası mı bilmem (moda kısmına da yazabilirdim )ama renk konusunda uyum takıntısı biri olarak merak ediyorum. kızıl saçlara kıyafette hangi renkler uyum sağlar? ben siyahı söyleyebilirim .ama sonuçta hep siyah giyinemeyiz ya ::::

Eklentiler

• $denizcakircp71hw3.jpg
    $denizcakircp71hw3.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 667
Ben de siyah çok yakışır demek için açmıştım ama onu sen de söylemişsin zaten. Bi de kızılın tonuna göre de değişir. Ben bakır kızılı kullanmıştım bi arar. Kahve tonlarıyla ve yeşille iyi gidiyodu.Kızıl saç beyaz dışında bütün renkler uyar bence. Ferhunde'nin resmini koymuşsun madem, Yaprak Dökümü'nden takip edebilirsin giydiklerini...

valla benimde saçlarım kızıl hemde iki yıldır boyadığım için
oturmuş bir kızıl rengine sahip
ve ben hiç düşünmedim şu renk bana gitmez bu renk gider diye
ne yalan söyleyeyim arkadaşlar mor gitmez demişler
ama ben giyiyorum bal gibide gidiyor kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bide hafif bir makyaj oldu bitti:lepi:
yeşil yakışır konusuna gelince evet baya bi güzel duruyor kaydirigubbakcemile2
aslında saç rengi değilde ten rengi önemli beyaz tenli iseniz her renk gider
bende moru saçına bakmadan esmer birine yakıştıramam mesela a.s

ya ben yukardaki yorumumdan pişman oldum =) bence sacı toplama tarama sekline tamamlayıcı makyajın ve aksesuarlarına göre degişir yakışıp yakışmayacagı.. sen hangisinde rahat ve hoş hissediyosan kendini onu rengi kullan..

valla kısa bir süreliğine bende kızılım şuan; Allahım pembe giymesinler de gerisi önemli değil benim için pembeyle kırmızı tonlarını bir arada görmeye tahamül edemiyorum Çok üzgünüm çoook

Yeşil diyorum başka bi şey demiyorum! Kızıl saçlılar yeşil giydi mi gözleri ön plana çıkıyor ve çook tatlı duruyor. Aslında pembe ve turuncu dışında her renk gider ama yeşil başka :)

Siyah,beyaz,krem,gri,yeşil,turkuaz.Uyum yakalandıktan sonra bence aslında her renk olabilir ama kızıl saçlı olsam sadece siyah yoğunluklu giyinirdim.

X