Kız isteme merasimi için fotoğrafçı

Bdenoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
57
57
Merhaba evde kız isteme merasimime katılacak uygun fiyatlı fotoğrafçı arıyorum bildiğiniz biri var mıdır? İstanbul üsküdar için soruyorum, öneriniz olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Merhaba evde kız isteme merasimime katılacak uygun fiyatlı fotoğrafçı arıyorum bildiğiniz biri var mıdır? İstanbul üsküdar için soruyorum, öneriniz olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Ben profesyonel makinesi olan bi arkadaştan rica etmiştim makinesini aldık fotoğrafları bizden biri çekti sonra istediklerimizi çıkarttık ,istediklerimize düzenleme yaptırdık. Hiç de pişman olmadım keşke birini tutsaydik diye

Ben profesyonel fotoğrafçıyım. Yardımcı olabilirim özelden yazarsan cnm :)

Kiz istemeye fotografcimi olur ya. Valla nikahimda bile arkadastan istedim. Boyle seylere para harcamak sacma geliyor bana. Ivir zivira para harcanacagina beraber evlendikten sonra yapilacak seylere para harcanmali bence. Gezin tozun tadini cikarin.

Kiz istemeye fotografcimi olur ya. Valla nikahimda bile arkadastan istedim. Boyle seylere para harcamak sacma geliyor bana. Ivir zivira para harcanacagina beraber evlendikten sonra yapilacak seylere para harcanmali bence. Gezin tozun tadini cikarin.
Ona da para harcanmalı buna da kişi kendini nasıl rahat hissedicekse öyle davranmalı diyip fotoğrafçımı da çağıracağım, rahat edeceğim diye düşünüyorum :) ne gereksiz tepkiler verildi

X