Kız isim önerileri🌸

Kızlar bana kız ismi önerir misiniz
Benim aklımda olan isimler
~ Ahsen
~ Asel
~deri

asel ismi çok var . Ahsen dicem ama bu yeni jenerasyon bu isimle dalga geçermi diye düşünüyorum. Ah sen delii kız ne güzel bakıyorsuuuunnn ooo kızına ilanı aşk çok kolay olur ileride

İran azerisi bi hocamız vardı adı saye’ydi. söylenişi çok hoş. ama anlamı gölge anlamı olmasa kızıma koyardım… ama zaten oğlum olacak. o yüzden boşuna konustum iki saat
Fars isimleri çok güzel oluyor. Zaten edebiyatları da çok güzel. Fars dili fonetiğini de seviyorum. O yüzden size katıldım :)))

Yine isim konusu ve yine ben :)) Z kuşağı isimlerinden hiç hazetmiyorum. Lakin madem üç isim yazmışsınız üç isme de fikrim hayır olacak. Hepsi yeni nesil isim olarak çok yaygın. Hele şu Asel, Meva yok hava cıva isimlerine ifrit oluyorum desem yeri. Cennetten düşen yağmur tanesi vs. Tövbe Ya Rabbim kim görmüş
Rabbim evladınızı hayırlı eylesin. Ben pas geçiyorum:)) ismi ile gelsin.

Erkek olursa kağan koyucam eşimin adı Hakan hem okunuş hem de anlam olarak birbirine benziyor diye, kızım olursa da Asya veya atlas isimlerini düşünüyorum

Geçende yazdım

Asel ismini hiç sevmem komşumun kızı aselllll diye seslenir direk aklıma Aselsan gelir

Ahsen ismi herkeste var ve ah sen varya sen gibi geliyor değişik

Derin ismi çok anlamsız ve dalga geçilir gibi geliyor okul yıllarında

Yeni isimlerde güzel olanlar var eski olupta halen çok güzel olanlar var ne bileyim

Yinede tercih sizin hayırlı sağlıklı gelsin güzel ömrü olsun ⚘

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…