Kız bebek ismi için yardım eder misiniz 🌸

Listenin çoğu saçma geliyor kulağa. Çok aradınız mı bu isimleri?
Öncelikle beğenmiyorsanız siz koymayin. Demek ki benim için önemli ve dert ettiğim bir konu. Bu da demek oluyor ki yardımcı olmayacaksanız yorum yapmanıza gerek yok.
Fikir sormuşum isimler şu şu nedenlerden dolayı zorbaliga sebep olabilir ama x isim güzel bunu düşünün diyebilirsiniz. Saygısızlığa gerek yok. Tabii ki çok aradım isimleri

Zorbalığa uğrasın diye özenle seçilmiş gibi geldi bana isimler ama
Neden anlamları çok güzel ismi ve soyismi uyumlu olacak isimler. Çok uzun isim istemiyorum ama Ayşe Fatma gibi klasik isimde istemiyorum. Peki öneriniz nedir? Yardımcı olun derken böyle yorumlardan bahsetmedim gerçekten yardım istedim

Nasıl yorum yapacağımızı önceden belirleyin isterseniz, kriterlerinizi yazın, biz ona göre yorum yapalım.

Zeyno diye isim konuluyor, benim ismim ile uyumlu olacak diye onu da listeye almıştım. Tek heceli isimlerden bilgim yoktu iyi ki söylediniz çok sevindim sağ olun Azeri kökenliyiz biz ondan Balam’i almıştım listeye ama zorbalik olur haklısınız Dora zirve, deva ilaç demek anlamları için almıştım teşekkür ederim değerlendireceğim önerilerinizi

Tam olarak aradığım netlik buydu sağ olun çünkü bazen göremiyoruz fikre ihtiyacımız oluyor değerlendireceğim

Deva ve Dora kız ismi imiş ama sağ olsunlar erkeklere koyanda varmış, dera arkadaş demekmiş Zeynep istemiyorum yeni nesil Zeyno koyuyor ama emin değilim ondan benim ismimle uyumlu olsun diye eklemiştim listeye, çok yardımcı oldunuz sağ olun

Bu açtığınız kaçıncı isim konusu, size önerilen isimlerin hiçbirini beğenmememişsiniz demek ki.Bizlerin görüşünü merak ediyorsanız şayet ben de hiçbirini beğenmedim.

Bu açtığınız kaçıncı isim konusu, size önerilen isimlerin hiçbirini beğenmememişsiniz demek ki.Bizlerin görüşünü merak ediyorsanız şayet ben de hiçbirini beğenmedim.
Aslında şöyle ki, aklımda olan harfler vardı açtım konu faydalandım yardımcı olanların yardımlarından. Sonra bir liste yaptım. Listemde kalan isimler bunlardı hoşuma gidenler. Artık karar verme vakti geldi seçtiklerimden burdaki insanlara da sordum. Doğal olarak. Hani soru soruyoruz ya içerik gereği birbirimize.
Aslında beğendiniz mi diye sormadım akran zorbaligina mahal vermemek için bunlardan neler seçilmeli diye sordum.

Ben koyacağımı koydum, çocuk faslını kapattım, teşekkür ederim öneriniz için. Bir üyeye Ayşe, Fatma gibi klasik isimler istemiyorum demişsiniz. Burada size kimse öyle isimler tavsiye etmez zaten. Farklı olma çabası yüzünden çocukları gülünç duruma düşürüyor anne babalar. Onun yerine yine klasik ama daha modern isimler düşünebilirsiniz. Ece, Bilge, Ezgi, İnci, İpek, Gülce gibi…

Yorum yapmadığım diğerlerine de yapayım. Balamla bence çok dalga geçilir. Deva bana kaba geliyor. Dila yerine Dilara daha şık bence. Mercan güzel. Mucize çok zorlama geldi bana. Ses komik geldi. Zeyno yerine de Zeynep daha hoş. Derayı kimse doğru söylemeyecektir. Bera, Berra, Sera diyeceklerdir

Nasıl yorum yapacağımızı önceden belirleyin isterseniz, kriterlerinizi yazın, biz ona göre yorum yapalım.
Aslında yazmıştım yardım istiyorum diye, bunları düşündüm diye, akran zorbaligi olmasın akıl akıldan üstündür bir destek atıverdin diye ama
Neyse böylelikle tekrar etmiş olayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…