Kız Bebek İsimleri 🩷🍼

Benim kızımın ismi Güneş ✨ Aralık doğumlu olacak bekliyoruz heyecanla 😍 2 isim arasında kalmıştık 🌸 Eşim sarışın ve yemyeşil gözleri var 🧿 Eşimin ailesinde herkes öyle. Ben de beyaz tenliyim benim ailem de. Sarışın bir bebek beklediğimiz için bir dee hani böyle içimizin sıkıldığı geceler güneşin doğmasını öylece bekleriz uyanır uyanır saate bakarız da güneş doğunca yepyeni gün başlar umutlanır ya insan öyle ki hayatımıza Güneş gibi doğsun istedik 🙏🏻🧿🌸 Diğer isim de Deniz’di. Deniz hem huzur verir bana hem de içerisine ne kadar atık , çöp , pislik atılırsa atılsın hep kıyıya vurur onlar içinden bütün pislikleri atar bakınca mavinin her tonunu görürüz tertemizdir 🌸 Kızım da ne olursa olsun tüm kötü insanlara rağmen öyle temiz kalsın içinde hiç kötülük barındırmasın diye düşünüp Deniz femiştik ama ailede denizlerin çok olduğunu farkettik 🤣 Güneş tek ama 🤩 Fikir olsun size de 🌸

Benim ismim Ece prenses demek annemin ismi Melike kraliçe demek böyle uyumlu isim olabilir. İlerde kızım olursa ben Umay Miray ya da duru koymak istiyorum. Aysima da olabilir. Bence zamansız ve güzel isimler

Benim kızımın ismi Güneş ✨ Aralık doğumlu olacak bekliyoruz heyecanla 😍 2 isim arasında kalmıştık 🌸 Eşim sarışın ve yemyeşil gözleri var 🧿 Eşimin ailesinde herkes öyle. Ben de beyaz tenliyim benim ailem de. Sarışın bir bebek beklediğimiz için bir dee hani böyle içimizin sıkıldığı geceler güneşin doğmasını öylece bekleriz uyanır uyanır saate bakarız da güneş doğunca yepyeni gün başlar umutlanır ya insan öyle ki hayatımıza Güneş gibi doğsun istedik 🙏🏻🧿🌸 Diğer isim de Deniz’di. Deniz hem huzur verir bana hem de içerisine ne kadar atık , çöp , pislik atılırsa atılsın hep kıyıya vurur onlar içinden bütün pislikleri atar bakınca mavinin her tonunu görürüz tertemizdir 🌸 Kızım da ne olursa olsun tüm kötü insanlara rağmen öyle temiz kalsın içinde hiç kötülük barındırmasın diye düşünüp Deniz femiştik ama ailede denizlerin çok olduğunu farkettik 🤣 Güneş tek ama 🤩 Fikir olsun size de 🌸
İnşallah sağlıcakla kucağınıza alın ömrü de ismi gibi aydınlık bütün güzelliklerle birlikte olsun 🩷 önerileriniz için çok teşekkür ederim

Bizde bebek bekliyoruzz kız olursa
Babası Mavera nehir istiyormuş
Bende karar veremedim değişik bir isim
Lamia Meva Hümaşah da benim beğendiklerim

Selin - Lena - Vera -Derin -Doğa -Güneş -Deniz -Parla - Leyla isimlerini beğeniyorum🥰bende hamıleyım ama henuz hıc ısım secemedım🤭eşimle yıllar önce yazlıkta sahılde otururken çok güzel dolunay vardı kızımız olursa ilerde adını dolunay koyalım demiştik,ama dolunay nasıl güzel bir isim mi kararsızım🥰

Benim kızımın adı İdil 💜
İpek ,Leyla,Meyra, Mercan isimlerini de çok beğeniyorum

X