Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

benim alacağım kitaptan herkes etkilenir D okadar iddalıyım : DDDD

hem kendime hem ona aynı kitabı almak çok mantıklıymış ben de öyle yapabilirim

Liste olayı geçmiş bende fikrimi yazayım .
Şu kitap demiyorum ama okuyup etkilendiği bir kitap olabilir.Çok ağlatan,çok gülen bir kitap olabilir.
Okumadıysa da kader
Yarın çekiliş var,Peki hangi günden itibaren gönderim yapacağız?
Gönderimde mi yarın başlıyor ?

gönderim yarından başlayıp bir haftayı kapsıyor. çekiliş sonuçlandıktan sonra yani
ay sonuna kadar yollamış olacağız yani.

benim iş arkadaşım da pek heveslendi bu çekilişe ama üye değil buraya yaaa
o katılamaz mı acabası loliss ya da ben 2 kişilik katılayım mesela

ben burdan söyleyeyim her türlü kitabı okurum çok beğendiniz yada okumak istediğiniz ya da ne isterseniz gönderbilirisniz benim aklımda kitaplar var ama okumuşmusunuz severmisiniz falan çok tereddütlüyüm ya bu konuda

göndereceğim kitabı ben çok beğenerek okumuştum, umarım göndereceğim kişi sever
aslına bakarsan ben de her şey okuyabilirim, polisiye hiç okumadım bir de popüler kitaplara karşı sebepsiz bir önyargım var...
daha ne kadar tüyo vereyim

popüler kitapları ben de sevmiyorum. sarah jio, krsitin hannah ve türevlerini hiç sevmiyorum
elif şafak, ahmet ümit, erdal demirkıran ve nazan bekiroğlunun tüm kitaplarını okudum
kişisel gelişim ve siyasi kitapları da sevmiyorum ama Atatürk' ü anlatan kitapları severim
oruç aruobanın sadece ''ile'' kitabını okudum ve diğerlerini merak ediyorum.
orhan pamuk hiç okumadım.
yaşar kemali ince memed serisi dışında okumadım.

daha da yazacak bir şey gelmedi aklıma ne çıkarsa bahtıma okuduğum bir kitap da gelse sevinirim ben

ya işte böyle şeyler istiyorum ben çok yardımcı oldu teşekkür ederim populer kitaplar güzelmiş ya ben de ön yargılıydımda bence güzeller yani

ben okuduğum değilde okumak istediğim bir kitabıda yollayabilirim kendime de alarak yada okuduğum kitabıda yolllayabilirm karar vermedim daha tamamen bana çıkan kişiye göre kesinleştireceğim

ya işte böyle şeyler istiyorum ben çok yardımcı oldu teşekkür ederim populer kitaplar güzelmiş ya ben de ön yargılıydımda bence güzeller yani
merakıma yenilip okudum birkaç defa her defasında da hayal kırıklığına uğradım

ben her ay bir Yaşar Kemal okuyorum son 3 aydır:)
gel beraber okuyalım, ocakta Binboğalar efsanesi okuyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…